Noclegi dla rodzin z dziećmi – 3 kroki do pozyskania stałych gości

Polscy rodzice coraz chętniej zabierają swoje pociechy na urlop. Jest to wymagająca grupa odbiorców, ale za to niezwykle lojalna. Rodziny bardzo często przywiązują się do miejsc, które spełnią ich oczekiwania i wracają do nich każdego sezonu. Warto więc wyjść im naprzeciw i zyskać stałych gości na lata. Czy wiecie, jak dostosować swoją ofertę dla rodzin z dziećmi? 

Podstawowe udogodnienia

Nocleg dla rodzin przede wszystkim, powinien być dostosowany do potrzeb maluchów. Zapewnienie łóżeczka z pościelą, bądź dostawki dla dziecka to absolutna podstawa. Pomieszczenia powinny być przestronne i większe niż standardowe. Rodzice docenią dostępność takich sprzętów jak wanienka do kąpieli, czajnik do podgrzania butelek, bądź krzesełko do karmienia. Zabezpieczenie kontaktów elektrycznych może również okazać się dobrym pomysłem. Jeśli prowadzisz w swoim obiekcie restaurację lub stołówkę, przygotuj specjalne dziecięce menu dostosowane również dla małych alergików.

Ośrodek Wypoczynkowy Rusałka Łazy 1024x576 - Noclegi dla rodzin z dziećmi - 3 kroki do pozyskania stałych gości

Fot. Ośrodek Wypoczynkowy Rusałka – Łazy

Małe centrum rozrywki

Wakacje z dziećmi nie należą do leniwych. Dzieci mają niespożyte zapasy energii, którą chętnie wykorzystają do aktywnej zabawy. Jeśli masz możliwość zainstaluj w ogrodzie plac zabaw lub wyznacz przestrzeń na boisko do gry w piłkę. Bardzo popularnym akcesorium jest trampolina, która nie zajmuje wiele miejsca, a daje pociechom moc radości.

Niektóre obiekty przeznaczają całe pomieszczenia na pokoiki zabaw, gdzie dzieci mogą obejrzeć bajki, poczytać książeczki, czy też pograć z rówieśnikami w ping-ponga. Rodzice często wybierają wczasy z wyżywieniem. Zatem w restauracji przyda się nawet niewielki kącik przystosowany do potrzeb maluchów. Zazwyczaj wystarczy kilka zabawek, malowanek i komplet kredek, aby dorośli mogli spokojnie zjeść posiłek.

Ośrodek Wypoczynkowy Start 1024x680 - Noclegi dla rodzin z dziećmi - 3 kroki do pozyskania stałych gości

Fot. Ośrodek Wczasowy Start w Zakopanem

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Przeczytaj porady ekspertów na temat wynajmu krótkoterminowego.

Skorzystaj z pomocy profesjonalistów

Jak każdy z nas, rodzice wyjeżdżają na wakacje, aby odpocząć, więc chętnie zostawią swoje dziecko na kilka godzin pod okiem doświadczonych opiekunek. Sprawdź ofertę lokalnych animatorów, którzy zorganizują czas nawet najbardziej wymagającym łobuzom. Kreatywność profesjonalistów nie zna granic! Zabawy z piłką, gry zespołowe, malowanie twarzy, warsztaty artystyczne  to tylko niektóre z aktywności, których dzieciaki podejmą się z przyjemnością. Z drugiej strony warto też zadbać o czas wolny dla całej rodziny. Zorganizowanie ogniska z kiełbaskami, kuligu czy zawodów sportowych nie wiąże się z wielkimi kosztami.

Stwórz swoim gościom piękne wspomnienia. Nie zdziw się tylko, jeśli przy okazji polecą Twój obiekt znajomym i wrócą za rok większą ekipą!

Bursztynowe Wzgórze Family Resort SPA Sianożęty 1024x768 1 - Noclegi dla rodzin z dziećmi - 3 kroki do pozyskania stałych gości

Fot. Bursztynowe Wzgórze Family Resort – Sianożęty

Chcesz pozyskać nowych gości?

Opublikowano:

Autor:

Pierwsze kroki na swojej ścieżce zawodowej stawiała w hotelarstwie. Nieustannie poszerza wiedzę w zakresie marketingu internetowego i copywritingu. W wolnych chwilach pakuje plecak i szuka natchnienia na górskich szlakach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!

Pobierz darmowy ebook