Jakie są noclegowe trendy 2022?

Rok 2022 przyniesie dużo możliwości. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa 5 elementów oferty noclegowej, które przyciągną największą grupę gości. Dzięki nim zwiększą Państwo szansę na sukces w sprzedaży dostępnych terminów najbliższym sezonie wakacyjnym. 🥳 Jakie będą noclegowe trendy w 2022 roku? Czego poszukują goście?

Bon turystyczny – do kiedy będzie ważny?

bony - Jakie są noclegowe trendy 2022?

Z pewnością do września 2022 to pytanie nie straci na swojej popularności. Dlatego po zmianach, które przyniósł nam 2020 rok dodaliśmy do Noclegowo zakładkę Rozwiązania kryzysowe. W niej możemy wybrać:
✔️ możliwość wykorzystania bonu turystycznego
✔️ sposoby dezynfekcji obiektu

Warto pamiętać, że oferta powinna być dopasowana do gości. W związku z tym, jeżeli nocleg w Państwa obiekcie jest chętnie wybierany przez rodziny z dziećmi, to warto rozważyć umożliwienie wykorzystania bonów.

bt - Jakie są noclegowe trendy 2022?

👉 Ustaw rozwiązania kryzysowe.

Noclegi z akceptacją zwierząt – noclegowe trendy 2022

zwierzet - Jakie są noclegowe trendy 2022?

Coraz więcej osób decyduje się na posiadanie pupila. Natomiast w czasie sezonu urlopowego mało kto chce się z nim rozstać. Dlatego aby mogli Państwo wyjść na przeciw potrzebom właścicieli czworonogów w zakładce O obiekcie umożliwiliśmy wybór akceptacji zwierząt.

zwierzeta - Jakie są noclegowe trendy 2022?
E - Jakie są noclegowe trendy 2022?

Właściciel jednego z miejsc noclegowych umieścił przy recepcji informację: „Psy są u nas mile widziane. Żaden pies nigdy nie ukradł nam ręczników. Nigdy nie spotkaliśmy psa, który by się upił i połamał meble. Dlatego jeśli Twój pies poręczy za Ciebie, Ty także będziesz u nas mile widziany.”

👉 Zaakceptuj pobyt zwierząt

Noclegowe trendy 2022 – w zgodzie z naturą

ekol - Jakie są noclegowe trendy 2022?

Przy wyborze miejsca noclegowego goście coraz częściej skupiają swoją uwagę na dostępności ekologicznych rozwiązań. Dlatego w zakładce Udogodnienia / Ekologia mogą Państwo pochwalić się działaniami na rzecz ochrony środowiska i zaznaczyć odpowiednie pola:

  • alternatywne źródła energii
  • energooszczędne oświetlenie
  • naturalne kosmetyki na wyposażeniu
  • rozwiązania ograniczające zużycie wody
  • segregacja śmieci
  • sprzęt o wysokiej klasie energetycznej
  • żywność ekologiczna/naturalna
eko - Jakie są noclegowe trendy 2022?

Dostęp do informacji wpływa na rozwój świadomości dotyczącej ochrony środowiska. Natomiast świadomość wpływa na na wybór miejsca pobytu gościa. Dlatego warto upewnić się, że oferta obiektu wpisuje się w aktualny eko trend.

Ek - Jakie są noclegowe trendy 2022?

👉 Dodaj eko udogodnienia

Workation, czyli praca zdalna połączona z wypoczynkiem

pracu - Jakie są noclegowe trendy 2022?

Wybuch COVID-19 i tryb pracy zdalnej to czynniki, które spowodowały zwiększenie grupy cyfrowych nomadów. To grupa osób, która z racji na częste zmiany miejsca pobytu chętnie korzysta z usług noclegowych. Jednak miejsca, w których nocują muszą oferować im przestrzeń do pracy. W zakładce Udogodnienia / Pokój mogą Państwo udostępnić informację o możliwości skorzystania z Wi-fi lub biurka w pomieszczeniach.

zdalnie - Jakie są noclegowe trendy 2022?
of - Jakie są noclegowe trendy 2022?

Cyfrowy nomada to dziś powszechny typ gościa. Zależy Państwu na poszerzeniu kręgu klientów i posiadają Państwo w pomieszczeniach przestrzeń do pracy zdalnej? Warto zapewnić gości o takiej możliwości już teraz w ofercie na Noclegowo.

👉 Dodaj udogodnienia dla pracujących zdalnie

Bezpieczny wypoczynek w czasie urlopu

bezpieczny wypoczynek - Jakie są noclegowe trendy 2022?

Beztroski wypoczynek nie jest możliwy, jeżeli podczas pobytu samodzielnie trzeba zadbać o bezpieczeństwo. Goście coraz częściej chcą być w tym wyręczani. W związku z tym szukają miejsc odpowiednio zabezpieczonych i posiadających ułatwienia w przemieszczaniu się. Warto więc sprawdzić, czy zakładka Udogodnienia/Bezpieczeństwo jest uzupełniona.

bezpieczenstwo - Jakie są noclegowe trendy 2022?

Środki bezpieczeństwa i udogodnienia sprawią, że gość czuje się spokojnie. Natomiast wizja spokojnego pobytu zachęca do skorzystania z oferty noclegowej.

ejj - Jakie są noclegowe trendy 2022?

👉 Poinformuj o bezpieczeństwie


Oceń artykuł: