Jak przygotować obiekt noclegowy na 2021?

Jaki będzie rok 2021? W jaki sposób sprostać wymaganiom, które stoją przed nami? Jakie działania podjąć już teraz? To pytania, które na początku tego roku zadaje sobie każdy z nas.

Obserwujemy jak wielu Polaków z wytęsknieniem czeka na możliwość wypoczynku poza domem. Zainteresowanie pobytami rośnie z każdym dniem. Coraz więcej osób już planuje swoje urlopy.

W oparciu o badanie preferencji użytkowników, przygotowaliśmy dla Państwa „listę kontrolną”, która pozwoli lepiej przygotować się na nadchodzący sezon. Uzupełnienie oferty jest najważniejszym działaniem jakie należy podjąć już teraz, by skutecznie pozyskiwać rezerwacje w 2021 roku.

Czy zdjęcia są aktualne?

O tym jak istotnym elementem są zdjęcia nie trzeba już nikogo uświadamiać. Upewnij się czy Twoja galeria jest aktualna i zadbaj o to by było w niej co najmniej 20 zdjęć. O tym jak przygotować atrakcyjne fotografie dowiesz się z naszego poradnika.

kitchen 4494167 640 - Jak przygotować obiekt noclegowy na 2021?

Gdzie można zaparkować?

Czy jest dostępny parking? Czy znajduje się na ternie obiektu? Czy jest płatny? Czy wymagana jest rezerwacja? Ile jest miejsc? Określ szczegóły dostępności parkingu dla gości.

Czy na miejscu jest wyżywienie?

Jeśli w Twoim obiekcie są dostępne posiłki, wskaż dokładnie jakie i określ czy są zawarte w cenie czy dodatkowo płatne.

breakfast 5380311 640 - Jak przygotować obiekt noclegowy na 2021?

Co znajduje się w okolicy?

Pokaż gościom co znajduje się w pobliżu Twojego obiektu noclegowego. Określ jak daleko jest sklep, dworzec, restauracja, stok czy też morze.

Czy można przyjechać z psem?

Jeśli Twój obiekt umożliwia przyjazd ze swoim pupilem, oznacz tę opcję.

dog 1837445 640 - Jak przygotować obiekt noclegowy na 2021?

Jakie są warunki odwołania rezerwacji?

Obecnie ogromne znaczenie dla szukających noclegów ma elastyczne anulowanie rezerwacji. Zaznacz jakie możliwości odwołania rezerwacji oferujesz swoim gościom.

Czy realizujesz bony turystyczne?

Zaznacz, że realizujesz rządowe bony turystyczne, aby zyskać specjalne oznaczenie i więcej zapytań o rezerwację. Podaj również jakie środki mające na celu ochronę gości, podejmujesz w związku z COVID-19.

Jakie udogodnienia czekają na gości?

Wybierz z listy wszystkie udogodnienia jakie są dostępne w obiekcie. Osoby poszukujące noclegu najczęściej chcą wiedzieć, czy na miejscu dostępny jest internet i czy można gdzieś w pobliżu zaparkować.

towels 3279690 640 - Jak przygotować obiekt noclegowy na 2021?

Jakie pomieszczenia wynajmujesz?

Czy Twój obiekt to samodzielne mieszkanie czy może wynajmujesz niezależne pokoje w domu? Określ dokładnie jakie pomieszczenia udostępniasz gościom, tak aby mogli wybrać najlepszą dla siebie konfigurację.

bedroom 4859981 640 - Jak przygotować obiekt noclegowy na 2021?

Jaki jest koszt pobytu?

Cena to jeden z najważniejszych czynników branych pod uwagę przy wyborze noclegu. Zadbaj o aktualność swoich cen w różnych terminach.

Jaka cena za dziecko?

Czy przyjmujesz dzieci w swoim obiekcie? Czy ceny za dzieci są inne niż za dorosłych? A może dzieci nocują u Ciebie gratis? Koniecznie uzupełnij te informacje.

baby 2598621 640 - Jak przygotować obiekt noclegowy na 2021?

Jakie są dodatkowe opłaty?

Określ jakie opłaty nie są wliczone w cenę pobytu. Nikt przecież nie lubi być zaskakiwany dodatkowymi kosztami. 

Kim jest wynajmujący?

Gospodarz to osoba postrzegana jako właściciel obiektu noclegowego. Dodaj zdjęcie gospodarza, aby poprawić wiarygodność i zwiększyć zaufanie do obiektu. Goście chętniej kontaktują się z obiektami, w których znajdują zdjęcie i imię gospodarza.

Opublikowano:

Autor:

Propagator użytecznych i nowoczesnych rozwiązań w projektowaniu stron. Jego specjalizacja to performance marketing oraz e-mail marketing. Na pierwszym miejscu stawia skuteczną komunikację i budowanie relacji z klientem. Interesuje się nowymi technologiami i postępami w badaniach kosmosu.


Oceń artykuł: