Jak skutecznie reklamować obiekt noclegowy?

Z naszego doświadczenia w branży turystycznej wynika, że szansa na sprzedasz w obiektach noclegowych rośnie wraz ze wzrostem dopasowania oferty do konkretnej grupy klientów. Dlatego najważniejsze w ofercie są informacje, które profilują nasz obiekt i ułatwiają znalezienie naszych usług odpowiednim gościom. W Noclegowo mogą Państwo wpisać się w określony typ obiektów. W tym celu należy uzupełnić dokładnie zakładkę „O obiekcie”. Prezentujemy Państwu zestaw 9 informacji, który należy umieścić w ofercie, by skutecznie reklamować obiekt noclegowy.

Skuteczna reklama obiektu. Co jest ważne dla gości?

pok 15 1024x585 - Jak skutecznie reklamować obiekt noclegowy?

W paru krokach zbuduj podstawową prezentację: określ rodzaj obiektu, dodaj niepowtarzalną nazwę oferty i krótko zachęć do jej poznania. W kolejnych etapach dodaj też pozostałe informacje, które dokładnie omawiamy poniżej.

Jak skutecznie reklamować swój obiekt noclegowy?

Wiedzą już Państwo, jakie kwestie są najważniejsze dla gości. Warto więc zaznaczyć wypełnić wszystkie pola w stworzonych przez portal Noclegowo.pl formularzach, jak i poszerzyć zakres informacji w długim opisie Państwa obiektu. Jak to zrobić?

Przejdź do zakładki „O obiekcie” w panelu gospodarza

pok 13 1024x585 - Jak skutecznie reklamować obiekt noclegowy?

Po zalogowaniu do panelu gospodarza należy rozwinąć zakładkę O obiekcie w bocznym menu po lewej stronie lub po prostu 👉 kliknij tutaj.

To zakładka, w której możesz dodać najważniejsze informacje o ofercie noclegowej. Dzięki nim oferta Twojego obiektu będzie lepiej pozycjonowana i wyświetlana osobom, które będą zainteresowane Twoimi usługami. W ten sposób łatwiej i szybciej dotrzesz do właściwych klientów.

Wybierz rodzaj obiektu

pok 2 1024x585 - Jak skutecznie reklamować obiekt noclegowy?

Określ rodzaj miejsca noclegowego: pensjonat, domki letniskowe czy inny z 17 dostępnych rodzajów obiektów w Noclegowo? To tylko jedno pole wyboru, ale jego uzupełnienie powie bardzo dużo o Twoim obiekcie.

Wybierz nazwę, która zwabi gości

pok 3 1024x585 - Jak skutecznie reklamować obiekt noclegowy?

Dodaj niepowtarzalny tytuł swojej oferty noclegowej, który przykuje uwagę. Do tego dodaj krótki opis obiektu na liście, aby wyróżnić ofertę na tle konkurencji.

Lokalizacja obiektu

pok 4 1024x585 - Jak skutecznie reklamować obiekt noclegowy?

Koniecznie dodaj obiekt, aby umożliwić jego prawidłową prezentację na mapie. Dodatkowo adres obiektu jest jednym z elementów weryfikacji oferty w serwisie Noclegowo.

Goście proszą o kontakt

pok 5 1024x585 - Jak skutecznie reklamować obiekt noclegowy?

Bezproblemowy kontakt jest bardzo ważny dla gości. Możliwość bezpośredniego kontaktu z gospodarzem obiektu tworzy poczucie bezpieczeństwa i buduje zaufanie.

Sezonowość

pok 6 1024x585 - Jak skutecznie reklamować obiekt noclegowy?

Skuteczna reklama obiektu noclegowego to również dbałość o aktualizację informacji. Goście chętniej korzystają z serwisu Noclegowo, kiedy bez problemu mogą wyfiltrować dostępne w wybranym terminie obiekty. Dlatego pomóż gościom szybciej zamawiać możliwe do rezerwacji pobyty. Powiedz gościom czy obiekt jest dostępny całorocznie, czy w wybranym terminie. Dzięki temu zachęcisz ich do korzystania z serwisu.

Prywatność

pok 7 1024x585 - Jak skutecznie reklamować obiekt noclegowy?

Goście do podjęcia decyzji o rezerwacji potrzebują informacji o ilości prywatnej przestrzeni w obiekcie.

Wielkość obiektu i zameldowanie

pok 9 1024x585 - Jak skutecznie reklamować obiekt noclegowy?

Podstawą każdej oferty noclegowej jest informacja o godzinach zameldowania i wymeldowania gości. Pozwala ona dokładnie zaplanować pobyt potencjalnym gościom. Dodaj też informację o liczbie ogólnie dostępnych miejsc, aby określić wielkość obiektu.

Dodaj opis

pok 10 1024x585 - Jak skutecznie reklamować obiekt noclegowy?

Stwórz opis, który zaprezentuje zalety obiektu oraz wspomnij o atrakcjach w najbliższej okolicy. Dzięki temu podniesiesz skuteczność swojej oferty.

Jak stworzyć dobry opis obiektu noclegowego?

Zasady obiektu

pok 12 1024x585 - Jak skutecznie reklamować obiekt noclegowy?

Nie zapomnij też o pozostałych ważnych informacjach. Niezbędne dla każdego gościa informacje to: akceptowane formy płatności w obiekcie, możliwość pobytu ze zwierzętami oraz kwestie związane z paleniem.

Chcesz wiedzieć więcej o jakości ofert w Noclegowo?

Skorzystaj z darmowej rozmowy podczas, której odpowiemy na Twoje pytania związane z tworzeniem zawartości oferty noclegowej i wyjaśnimy jak uzyskać 100% wskaźnik jakości oferty.


Oceń artykuł: