Obiekt La Fenice położony jest w praskiej dzielnicy mieszkalnej Vinohrady, 180 metrów od stacji metra Jiřího z Poděbrad i 15 minut spacerem od placu Wacława. Oferuje on restaurację oraz bezpłatne WiFi w całym budynku.
Pokoje z sejfem i aneksem kuchennym dostępne są na życzenie. Zdjęcia przedstawiają jedynie przykładowe wnętrza. Personel obiektu nie może zagwarantować, że Goście zostaną zakwaterowani w konkretnym pokoju. Dodatkowe łóżka oferowane są jedynie na życzenie, za dodatkową opłatą i po wcześniejszym potwierdzeniu przez personel obiektu. Goście proszeni są o przestrzeganie zasad dotyczących maksymalnej dopuszczalnej liczby osób w pokoju, która podana została w nazwie i opisie pokoju.
Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.
Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.
W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.