A38/48900
Ten tematycznie zaprojektowany ośrodek mieści się naprzeciwko plaży w popularnym kurorcie Playa de las Américas i dysponuje tarasem. Obiekt Playaflor Chill-Out Resort oferuje stylowo urządzone apartamenty i bungalowy z widokiem na wyspę La Gomera.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Ośrodek kieruje swoją ofertę do osób od 18. roku życia. Na życzenie i za dodatkową opłatą obiekt zapewnia transfer lotniskowy. Wysokość zwrotnego depozytu za ręczniki wynosi 10 EUR za osobę na pobyt. Opłata za ręczniki plażowe wynosi 2 EUR za sztukę.
Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.
Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.
W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.