Zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi podróży w związku z COVID-19. Dowiedz się więcej.
Na skróty: Sopot, Gdańsk, Zakopane

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Rodzaj
Cena
Rezerwacje bez ryzyka
Rezerwacje on-line
Lokalizacja
Ocena
Więcej filtrów
wyczyść filtry
Pokaż mapę

Sława - noclegi

Rezerwacja bez ryzyka. Możesz bezpłatnie przełożyć rezerwację na inny termin. Szukaj obiektów z oznaczeniem "Rezerwacja bez ryzyka".
Mamy dobrą i złą wiadomość
Niestety nie mamy noclegów w tej lokalizacji. Przygotowaliśmy jednak dla Ciebie listę obiektów z najbliższej okolicy. Sprawdź koniecznie!
 • O Sławie

  Wypoczynek w Sławie to idealny wybór dla osób, które lubią miasta nad jeziorem o charakterze wypoczynkowym. Co sprawia, że Sława jest naprawdę wyjątkowa? W jednej części znajdziemy plażę, pole namiotowe oraz ośrodki turystyczne. To tutaj odpoczniemy na łonie natury, pooddychamy świeżym powietrzem i będziemy cieszyć się słońcem w otoczeniu ciszy. Duża ilość zieleni naprawdę cieszy oczy, zwłaszcza, że widok bujnych koron drzew nad jeziorem jest naprawdę piękny i przyjemny!

  W drugiej części miasta możemy podziwiać klimatyczne uliczki i budynki rynku miasta. Dla osób lubiących zwiedzać - w Sławie znajduje się piękny barokowy pałac z 1735 roku, park miejski, pomniki przyrody oraz kościoły. Jest to naprawdę idealne miejsce - łączy w sobie klimat wsi i miasta, więc nie trzeba wybierać pomiędzy!

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.