Noclegi w Rynie

Ostatnio dodane opinie w Rynie

K

Karolina T.

9.6
Wyjątkowy

W domku świętowałyśmy typowo w kobiecym gronie wieczór panieński jednej z koleżanek. Niesamowity klimat, piękne wnętrze, świetnie wyposażona kuchnia, łazienka i pokoje. A ura tego miejsca niezwykle sprzyja takim spotkaniom. I ta koza, która październikowe wieczory ratuje przyjemnym ciepłem i efektywnym płomieniem :) Z pewnością to nie był nasz ostatni raz!

Termin pobytu: październik 2018
Lokalizacja: 8/10 Wyposażenie: 10/10 Czystość: 10/10 Obsługa: 10/10 Jakość a cena: 10/10
Odpowiedź gospodarza

Cieszymy się gdy trafiają do naszego domu osoby wrażliwe na piękno natury, ciepła płomieni, urok drewnianej architektury. Bohaterce wieczoru życzymy szczęścia i radości.

D

Dorota S.

10
Wyjątkowy

Wspaniały, luksusowy dom na wielkiej łące dla wszystkich, którzy chcą się oderwać od codzienności. Dom wyposażony we wszystko, co potrzebne ma dodatkowo wielki kominek, k tóry wieczorem wesoło gada blaskiem płomieni. Jezioro Tałtowisko jest 200 m dalej. Sarny na łące i klucz żurawi na niebie. Czegóż chcieć więcej?

Termin pobytu: październik 2018
Lokalizacja: 10/10 Wyposażenie: 10/10 Czystość: 10/10 Obsługa: 10/10 Jakość a cena: 10/10
Odpowiedź gospodarza

Dziękujemy za podzielnie się swoimi wrażeniami. Zawsze cieszymy się, gdy dom odwiedzają goście wrażliwi na piękno otaczającej go przyrody i jego drewniany urok. Do zobaczenia.????

A

Adriana B.

10
Wyjątkowy

Cudowne miejsce na wakacje dla wszystkich osób, które uciekają od zgiełku i tłumów.Właściciele zadbali o klimat domu w Rynie, tak doskonale, że nawet w deszcz byłoby tu f ajnie... Pomyśleli o grach dla dzieci, świetnie zaopatrzonej bibliotece, a nawet gitarze! Dom sam w sobie jest tak przyjemny, że ciężko było go opuszczać ...na obiad szczupak złapany w pobliskim jeziorze, grzyby zebrane w pobliskim lesie,wspólne śpiewy przy gitarze sprawiły, że dziadkowie, wnuki i my mieliśmy tu wspaniały czas(nas pies również ;) Miłośnikom przyrody polecamy wycieczkę do oddalonej o 20 min od Rynu "Fermy jeleniowatych", niesamowite wrażenia z podglądania dzikich zwierząt w niemal naturalnych warunkach.Gorąco polecamy Ryn Skorupki, do zobaczenia za rok ...

Termin pobytu: sierpień 2018
Lokalizacja: 10/10 Wyposażenie: 10/10 Czystość: 10/10 Obsługa: 10/10 Jakość a cena: 10/10
Odpowiedź gospodarza

Dziekujemy za wybranie naszego domku i ciszymy się ze nas Państwo odwiedzili. Zachęceni, wybierzemy się także do "fermy jeleniowatych" w Kosewie Górnym, bo wcześniej się jakoś nie skałdało.