Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Pokaż mapę

Bon turystyczny

Sposób rezerwacji

Typ miejsca:

Rodzaj zakwaterowania:

Cena:

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia:

Oferty okazjonalne:

Przeznaczenie:

Pogoda w Redzie

Prognoza pogody na dziś (22-01-21)

5 °C
Temperatura odczuwalna
-1 °C
Temperatura minimalna
2 °C
Temperatura maksymalna
5 °C
Wiatr
7 m/s
Opady
0 mm
Ciśnienie
993 hPa
Wilgotność
75%

O Redzie

Reda to kaszubskie miasto w północnej Polsce, w województwie pomorskim. Położona jest w Pradolinie Redy-Łeby nad rzeką Redą oraz stanowi część aglomeracji Trójmiasta, przez co stanowi idealne rozwiązanie dla osób pragnących wypoczynku w sielskiej lokalizacji, łączącej dawkę atrakcji w pobliskiej okolicy. 

  • REDA - JAK DALEKO OD MORZA?

Reda jest oddalona o 30 minut drogi autem od Gdyńskich plaż, dojazd do innych lokalizacji Trójmiasta bądź bardziej niszowych plaż także zajmuje ok. pół godziny drogi.

  • REDA - CO WARTO ZOBACZYĆ ?

Reda to sielska kaszubska miejscowość, w której zdecydowanie zaznasz relaksu i regeneracji. Jej czołową atrakcją jest znakomity Aquapark Reda, który odwiedzają ludzie z całej Polski. Jeśli poszukujesz dawki atrakcji, możesz skorzystać z niezliczonych propozycji Gdyni, oddalonej o jedynie 30 min. przejażdżki autem. Oto kilka propozycji : 
- Nadmorski Park Krajobrazowy - zdecydowanie pozwoli Ci się wczuć w bałtycki klimat.  Występują tu wszystkie typy brzegów morskich, charakterystyczne dla południowego Bałtyku - klify, wybrzeża wydmowe, niskie wybrzeża zalewowe. Te niebanalne tereny, klify, nadmorska roślinność tworzą piękną bałtycką pocztówkę. 
- Akwarium Gdyńskie oferuje podziwianie szerokiego przekroju gatunków ryb i innych morskich stworzeń. Liczne, kolorowe akwaria robią wrażenie ! Warto odwiedzić to miejsce niedaleko Redy. 
- Muzeum Marynarki Wojennej - morska przygoda i dzieje oręża morskiego, a także wiele okrętów marynarki wojennej poznasz w tym wyjątkowym muzeum. 

Sięgnij także po więcej atrakcji w okolicy Redy.

  • REDA - GDZIE ZJEŚĆ ? 

Najlepsze posiłki w Redzie i okolicach możesz zjeść w Restauracji Rzeka Smaków, Stare i Nowe, Piccolo Mulino Pizzeria & Ristorante, czy w Restauracji Ferkot.

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.