• Bon turystyczny

  Sposób rezerwacji

  Elastyczna rezerwacja

  Typ miejsca:

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Wybierz termin pobytu i liczbę gości, aby filtrować po cenie.

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  Pogoda w Redzie

  Prognoza pogody na dziś (18-04-21)

  10 °C
  Temperatura odczuwalna
  9 °C
  Temperatura minimalna
  4 °C
  Temperatura maksymalna
  12 °C
  Wiatr
  4 m/s
  Opady
  0 mm
  Ciśnienie
  1022 hPa
  Wilgotność
  80%

  O Redzie

  Reda to kaszubskie miasto w północnej Polsce, w województwie pomorskim. Położona jest w Pradolinie Redy-Łeby nad rzeką Redą oraz stanowi część aglomeracji Trójmiasta, przez co stanowi idealne rozwiązanie dla osób pragnących wypoczynku w sielskiej lokalizacji, łączącej dawkę atrakcji w pobliskiej okolicy. 

  • REDA - JAK DALEKO OD MORZA?

  Reda jest oddalona o 30 minut drogi autem od Gdyńskich plaż, dojazd do innych lokalizacji Trójmiasta bądź bardziej niszowych plaż także zajmuje ok. pół godziny drogi.

  • REDA - CO WARTO ZOBACZYĆ ?

  Reda to sielska kaszubska miejscowość, w której zdecydowanie zaznasz relaksu i regeneracji. Jej czołową atrakcją jest znakomity Aquapark Reda, który odwiedzają ludzie z całej Polski. Jeśli poszukujesz dawki atrakcji, możesz skorzystać z niezliczonych propozycji Gdyni, oddalonej o jedynie 30 min. przejażdżki autem. Oto kilka propozycji : 
  - Nadmorski Park Krajobrazowy - zdecydowanie pozwoli Ci się wczuć w bałtycki klimat.  Występują tu wszystkie typy brzegów morskich, charakterystyczne dla południowego Bałtyku - klify, wybrzeża wydmowe, niskie wybrzeża zalewowe. Te niebanalne tereny, klify, nadmorska roślinność tworzą piękną bałtycką pocztówkę. 
  - Akwarium Gdyńskie oferuje podziwianie szerokiego przekroju gatunków ryb i innych morskich stworzeń. Liczne, kolorowe akwaria robią wrażenie ! Warto odwiedzić to miejsce niedaleko Redy. 
  - Muzeum Marynarki Wojennej - morska przygoda i dzieje oręża morskiego, a także wiele okrętów marynarki wojennej poznasz w tym wyjątkowym muzeum. 

  Sięgnij także po więcej atrakcji w okolicy Redy.

  • REDA - GDZIE ZJEŚĆ ? 

  Najlepsze posiłki w Redzie i okolicach możesz zjeść w Restauracji Rzeka Smaków, Stare i Nowe, Piccolo Mulino Pizzeria & Ristorante, czy w Restauracji Ferkot.

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.