Zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi podróży w związku z COVID-19. Dowiedz się więcej.
Na skróty: Sopot, Gdańsk, Zakopane

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Rodzaj
Cena
Rezerwacje bez ryzyka
Rezerwacje on-line
Lokalizacja
Ocena
Więcej filtrów
wyczyść filtry
Pokaż mapę

Polkowice - noclegi

Rezerwacja bez ryzyka. Możesz bezpłatnie przełożyć rezerwację na inny termin. Szukaj obiektów z oznaczeniem "Rezerwacja bez ryzyka".
Mamy dobrą i złą wiadomość
Niestety nie mamy noclegów w tej lokalizacji. Przygotowaliśmy jednak dla Ciebie listę obiektów z najbliższej okolicy. Sprawdź koniecznie!
 • O Polkowicach

  Polkowice to miasto na Dolnym Śląsku. Co można robić w Polkowicach? Co przyciąga przyjezdnych? Znajduje się tutaj Aquapark - świetna rozrywka dla rodzin z dziećmi. Dla lubiących zwiedzać to idealne miejsce - klimatyczne Stare Miasto zachwyca każdego kto tu przyjedzie. Na terenie miasta znajdują się również zabytkowe kościoły, ratusz i młyn. Dla miłośników parków też coś się znajdzie - piękny zielony park z XIX wieku. 

  Dosyć nietypową atrakcją w rejonie Polkowic jest Żelazny Most - to największy w Europie zbiornik odpadów poflotacyjnych. Nietypowy kolor wody niestety jest skutkiem zanieczyszczeń, jednak wiele osób przyjeżdża tutaj po prostu zobaczyć jak to wygląda. Jesteś ciekawy? Zapraszamy do Polkowic!

  Co warto zobaczyć w Polkowicach i okolicy

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.