Noclegi w Piekarach Śląskich

  • Tadeusz

    Piekary Śląskie, I Armii WP 26

Ostatnio dodane opinie w Piekarach Śląskich

P

Piort Czubaszek

Rezydencja Luxury Hotel z Piekar standardem dorównuje najlepszym z obiektom z Warszawy. Mam porównanie bo dość często podróżuję służbowo. Z perspektywy biznesu bardzo funkcjonalne miejsce. poza noclegiem, miałem przyjemnosć uczestniczyć w dwóch konferencjach w rezydencji i oprawa każdej profesjonalna, nie ma czego wytknąc. Nagłośnienie w porządku, catering na wysokim pzoiomie, podobnie obsługa. Dałbym nawet 5 gwiazdek, gdyby tylko mieli jeszxze.. basen. Pozdrawiam z Gdańska.

5
5
5
5
5
termin pobytu: październik 2016
W

Wioletta

Nie miałam co proawda okazji aby w hotelu nocować, za to poznałam ich restaurację i jestem oczarowana! Już dawno nie miałam okazji spożywać czegoś tak pysznego! Stek z halibuta po porstu skradł moje serce i podniebie. Mielismy okazję poznac kucharza, przemiły człowiek o wielkim talencie. Warto pojechać i sprawdzić, bo takich smaków nie spotyka się na co dzień. Dodatkowo piękny ogród, który na wiosnę musi wyglądac jeszcze piękniej.

5
5
5
5
5
termin pobytu: październik 2016
B

Jeśli planujecie spotkanie firmowe to polecam Rezydencję Hotel. Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Hotel jest na europejskim poziomie, zarówno lokalowo jak i pod kątem obsługi klienta. Urządzaliśmy tam jubielusz 20-lecie firmy i to był najtrafniejszy wybór. Wazne wydarzenia, wymagają wyjątkowej oprawy, a tutaj dostaje się pakiet uslug na najwyższym poziomie. Daje najwyższą notę, a dalbym i więcej!

5
5
5
5
5
termin pobytu: wrzesień 2016
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z polityką prywatności Zamknij