Zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi podróży w związku z COVID-19. Dowiedz się więcej.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Ostrów Wielkopolski - noclegi

Mamy dobrą i złą wiadomość
Niestety nie mamy noclegów w tej lokalizacji. Przygotowaliśmy jednak dla Ciebie listę obiektów z najbliższej okolicy. Sprawdź koniecznie!
 • Pokaż mapę

  Z rezerwacją online

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  O Ostrowie Wielkopolskim

  Świetne miejsce do wypoczynku, sportu i rekreacji. Miasto posiada bogatą bazę turystyczną. Przez Ostrów przebiega wiele szlaków turystycznych, pieszych i rowerowych. Znaleźć tu można wiele obiektów sportowych i rekreakcyjnych. W mieście odbywa się wiele imprez cyklicznych o charakterze ogólnopolskim m.in Międzynarodowe Biennale Małej Formy Graficznej i Ekslibrisu, Międzynarodowy Festiwal “Chopin w barwach jesieni”, Jimiway Blues Festiwal. Znajdują się tu trzy muzea - Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, Muzeum Garnizonu Ostrowskiego i Skansen Pszczelarski, stanowiące dużą atrakcje turystyczną.

  Co warto zobaczyć w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.