Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kalisz - noclegi

 • Pokaż mapę

  Bon turystyczny

  Sposób rezerwacji

  Typ miejsca:

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  Nadal szukasz noclegu?

  Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

  Dodaj ogłoszenie
  14 °C
  Temperatura odczuwalna
  11 °C
  Temperatura minimalna
  11 °C
  Temperatura maksymalna
  16 °C
  Wiatr
  4 m/s
  Opady
  3 mm
  Ciśnienie
  1013 hPa
  Wilgotność
  75%

  O Kaliszu

  Ktokolwiek choć raz wieczorową porą spacerował po Kaliszu, ten wie, że tego miasta nie da się zapomnieć. Wąskie uliczki wykładane kamieniami i skąpane w ciepłym świetle lamp kamienice pozwalają przenieść się w inny wymiar. Jeśli ktoś choć raz był na kaliskim Rynku wieczorem, ten bez zawahania powie, że właśnie przy blasku księżyca Główny Rynek tętni życiem. Urokliwe kawiarenki i restauracyjki stoją otworem przed każdym z gości. Chętnych co wieczór jest bardzo wielu. Tu tematy do rozmów nigdy się nie kończą, a problemy odchodzą w zapomnienie.

  Co warto zobaczyć w Kaliszu i okolicy

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.