Zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi podróży w związku z COVID-19. Dowiedz się więcej.
Na skróty: Sopot, Gdańsk, Zakopane

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Rodzaj
Cena
Rezerwacje bez ryzyka
Rezerwacje on-line
Lokalizacja
Ocena
Więcej filtrów
wyczyść filtry
Pokaż mapę

Kalisz - noclegi

Rezerwacja bez ryzyka. Możesz bezpłatnie przełożyć rezerwację na inny termin. Szukaj obiektów z oznaczeniem "Rezerwacja bez ryzyka".
 • O Kaliszu

  Ktokolwiek choć raz wieczorową porą spacerował po Kaliszu, ten wie, że tego miasta nie da się zapomnieć. Wąskie uliczki wykładane kamieniami i skąpane w ciepłym świetle lamp kamienice pozwalają przenieść się w inny wymiar. Jeśli ktoś choć raz był na kaliskim Rynku wieczorem, ten bez zawahania powie, że właśnie przy blasku księżyca Główny Rynek tętni życiem. Urokliwe kawiarenki i restauracyjki stoją otworem przed każdym z gości. Chętnych co wieczór jest bardzo wielu. Tu tematy do rozmów nigdy się nie kończą, a problemy odchodzą w zapomnienie.

  Co warto zobaczyć w Kaliszu i okolicy

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.