Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Olecko - noclegi

 • Pokaż mapę

  Bon turystyczny

  Sposób rezerwacji

  Typ miejsca:

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  Nadal szukasz noclegu?

  Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

  Dodaj ogłoszenie

  Pogoda w Olecku

  Prognoza pogody na dziś (01-12-20)

  -0 °C
  Temperatura odczuwalna
  -6 °C
  Temperatura minimalna
  -2 °C
  Temperatura maksymalna
  0 °C
  Wiatr
  5 m/s
  Opady
  0 mm
  Ciśnienie
  1025 hPa
  Wilgotność
  94%

  O Olecku

  Stolica „Mazur Garbatych”, miasto na krańcach Pojezierza Mazurskiego, na szlaku łączącym Krainę Wielkich Jezior Mazurskich z Pojezierzem Suwalsko-Augustowskim. Z racji położenia Olecko charakteryzuje się dużym zalesieniem i bogatym krajobrazem; w pobliżu jeziora Olecko można poczuć lekkość Mazur i zobaczyć zabytkowe Molo. Oczywiście w granicach miasta znajdują się miejsca kąpieliskowe, z których warto skorzystać. Dobry sen, na który możesz liczyć w wielu z licznych apartamentów, hoteli i kwater prywatnych, zapewnia świeże powietrze regionu Mazur.

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.