Bon turystyczny

Sposób rezerwacji

Elastyczna rezerwacja

Typ miejsca:

Rodzaj zakwaterowania:

Cena:

Wybierz termin pobytu i liczbę gości, aby filtrować po cenie.

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia:

Oferty okazjonalne:

Przeznaczenie:

Nadal szukasz noclegu?

Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

Dodaj ogłoszenie

Pogoda w Morsku

Prognoza pogody na dziś (21-04-21)

14 °C
Temperatura odczuwalna
13 °C
Temperatura minimalna
6 °C
Temperatura maksymalna
15 °C
Wiatr
5 m/s
Opady
4 mm
Ciśnienie
1013 hPa
Wilgotność
56%

O Morsku

 Morsko to klimatyczna wieś w Polsce, która słynie z ruin zamku Bąkowiec. Turyści chętnie odwiedzają to miejsce nie tylko ze względu na ruiny zamku - w okolicy Morska przebiegają szlaki jurajskie takie jak Szlak Orlich Gniazd czy Szlak Warowni Jurajskich. Zwiedzający bardzo chętnie udają się tutaj na wędrówki piesze oraz przejażdżki rowerowe. Morsko znajduje się w samym serce Jury Krakowsko-Częstochowskiej na obszarze Parki Krajobrazowego Orlich Gniazd. 

Co jeszcze można robić w Morsku oprócz zwiedzania? W wolnej chwili warto odwiedzić ośrodek rekracyjne, gdzie latem można pograć w tenisa, piłkę plażową czy poleżeć nad basem, a zimą skorzystać z wyciągu narciarskiego. Jest to świetna baza wypadowa o każdej porze roku - zdecydowanie jest co tutaj robić i zwiedzać!

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.