Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Morsko - noclegi

Mamy dobrą i złą wiadomość
Niestety nie mamy noclegów w tej lokalizacji. Przygotowaliśmy jednak dla Ciebie listę obiektów z najbliższej okolicy. Sprawdź koniecznie!
 • Pokaż mapę

  Bon turystyczny

  Sposób rezerwacji

  Typ miejsca:

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  Morsko - pogoda

  Prognoza pogody na dziś (04-08-2020)
  16.35 °C
  Temperatura odczuwalna
  16.3 °C
  Temperatura minimalna
  15.56 °C
  Temperatura maksymalna
  17.22 °C
  Wiatr
  3.1 m/s
  Opady
  0 mm
  Ciśnienie
  1007 hPa
  Wilgotność
  100%

  O Morsku

   Morsko to klimatyczna wieś w Polsce, która słynie z ruin zamku Bąkowiec. Turyści chętnie odwiedzają to miejsce nie tylko ze względu na ruiny zamku - w okolicy Morska przebiegają szlaki jurajskie takie jak Szlak Orlich Gniazd czy Szlak Warowni Jurajskich. Zwiedzający bardzo chętnie udają się tutaj na wędrówki piesze oraz przejażdżki rowerowe. Morsko znajduje się w samym serce Jury Krakowsko-Częstochowskiej na obszarze Parki Krajobrazowego Orlich Gniazd. 

  Co jeszcze można robić w Morsku oprócz zwiedzania? W wolnej chwili warto odwiedzić ośrodek rekracyjne, gdzie latem można pograć w tenisa, piłkę plażową czy poleżeć nad basem, a zimą skorzystać z wyciągu narciarskiego. Jest to świetna baza wypadowa o każdej porze roku - zdecydowanie jest co tutaj robić i zwiedzać!

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.