Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Pokaż mapę

Bon turystyczny

Sposób rezerwacji

Typ miejsca:

Rodzaj zakwaterowania:

Cena:

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia:

Oferty okazjonalne:

Przeznaczenie:

Pogoda w Kasinie Wielkiej

Prognoza pogody na dziś (04-12-20)

3 °C
Temperatura odczuwalna
-2 °C
Temperatura minimalna
-9 °C
Temperatura maksymalna
3 °C
Wiatr
3 m/s
Opady
0 mm
Ciśnienie
1014 hPa
Wilgotność
75%

O Kasinie Wielkiej

Kasina Wielka to miejscowość położona w Beskidzie Wyspowym u podnóża Lubogoszcza i Śnieżnicy. Przepływa też przez nią rzeka Kasinianka. Do Kasiny najlepiej przybywać zimą ze względu na ilośc stoków narciarskich. Dla tych, którzy są miłośnikami przyrody i natury polecamy przyjeżdżać cały rok. Znajdziecie tu liczne szlaki turystyczne, dzięki którym spacery w tym miejscu są jeszcze ciekawsze.

Do zabytków Kasiny należy stacja kolejowa wybudowana w 1884r. Kasina Wielka to idealna opcja dla spragnionych ciszy i malowniczych widoków! 

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.