Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Biskupin - noclegi

Mamy dobrą i złą wiadomość
Niestety nie mamy noclegów w tej lokalizacji. Przygotowaliśmy jednak dla Ciebie listę obiektów z najbliższej okolicy. Sprawdź koniecznie!
 • Pokaż mapę

  Bon turystyczny

  Sposób rezerwacji

  Typ miejsca:

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  Nadal szukasz noclegu?

  Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

  Dodaj ogłoszenie
  3 °C
  Temperatura odczuwalna
  -3 °C
  Temperatura minimalna
  -1 °C
  Temperatura maksymalna
  5 °C
  Wiatr
  6 m/s
  Opady
  0 mm
  Ciśnienie
  1020 hPa
  Wilgotność
  77%

  O Biskupinie

  Znajdujący się na Szlaku Piastowskim rezerwat archeologiczny. Około 2760 lat temu powstała na wyspie Jeziora Biskupińskiego osada obronna kultury łużyckiej. Dziś, zrekonstruowane osiedle jest świadectwem życia dawnych ludzi. Odwiedzając Biskupin można poznać codzienne zajęcia. Mieszkają tu zwierzęta hodowlane takiej jak koniki polskie, owce wrzosówki, bydło i kozy, prezentowane są uprawiane w tamtym okresie rośliny, sposoby produkcji smoły i dziegciu oraz wypiek pieczywa. Dzięki temu mamy wrażenie jakbyśmy odbyli podróż w czasie. Atrakcją jest również rejs statkiem „Diabeł Wenecki”, który można odbyć po jeziorze.

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.