Noclegi w Białowieży

 • Noclegi w Apartamentach Carskich

  Białowieża, Ul. Stacja Towarowa 4
 • Przytulny Kąt

  Białowieża, Tropinka 20
 • Domek na Browskiej

  Białowieża, Browska  30A
 • ROMIR

  Białowieża, Tropinka 52

Ostatnio dodane opinie w Białowieży

L

ROMIR

01.11.2016

Lukasz

Bardzo miło i fajnie. Nie mam zastrzeżeń, na pewno skorzystam kolejny raz podczas zwiedzania rowerowego ściany wschodniej Polski.

5
5
5
5
5
termin pobytu: październik 2016
A

Dworek Gawra

29.06.2016

Amy Nowkow

Brudno i ciemno-wszystko się lepiło, kurz na półkach i innych tzw. meblach, porozgniatane robactwo, śmieci zostawione za grzejnikami, na tarasie resztki jedzenia po poprzednich gościach, zasieki z kabli i przedłużaczy. Jedynie pościel wymieniona. W galerii obiektu zdjęcia z nowej i czyściutkiej części, Nie pokazują faktycznego stanu.

5
1
5
2
1
termin pobytu: czerwiec 2016
I

Isabell

Jak dla mnie rewelacja! Typowe mieszczuchy szukające chwili odpoczynku, wytchnienia powinny koniecznie zatrzymać się w tym hotelu. Jest on położony tuż na skraju puszczy. Można czasem dostrzec, podczas spacerów, dzikie gatunki zwierząt. Światło uliczne jest gaszone około godziny 23, a potem nic, tylko obserwować gwiazdy na niebie. Widok jest przepiękny. Niestety gdyby ktoś chciał się wybrać na spacer po okolicach- musi wziąć latarkę. Ale ogród jest oświetlany. Z tego, co się orientuję można zrobić grilla :) Obsługa miła i wyrozumiała, oczywiście zdarzały się też wyjątki... Najbliższy sklep jest oddalony o jakieś pół kilometra, więc nie jest to daleko. Restauracja urządzona w stylu rosyjskim, białoruskim, ukraińskim. Bardzo miły klimat. Puszczają muzykę głównie od naszych wschodnich sąsiadów. Dla mnie to był plus, ponieważ mając rosyjskie korzenie, lubię taką muzykę. Starsza część hotelu jest troszkę poniszczona, ale za to zadbana :) Nie wiem, jak jest w tej starszej części, ale w nowej był bar w wersji mini, telewizor i radio :) Jedzenie dobre. Każdy znajdzie coś dla siebie. Od tradycyjnych dań do współczesnych. Niestety ceny alkoholu były kosmiczne. Fajną opcją jest możliwość udostępnienia rowerów. W klubie nocnym można było się zebrać na potańcówkę lub transmisję meczu.

5
4
5
4
5
termin pobytu: czerwiec 2013
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z polityką prywatności Zamknij