Ta oferta jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty w Maleninie

Pensjon Golf

Długa 41, 83-111 Malenin

O obiekcie

Nasz Pensjonat znajduje się w malowniczej miejscowości Malenin, 3 km od głównej trasy E1 Gdańsk-Łódź oraz 8 km od zjazdu Autostrady w Stanisławiu. Jest zlokalizowany z pobliżu dużej aglomeracji trójmiejskiej. Odległość z Malenina do Gdańska wynosi zaledwie 25 km, do Tczewa jest to 8 km. Położenie z dala od mniejszego zgiełku, w otoczeniu malowniczych pól ściąga gości zmęczonych gmachami wielkich hoteli i hałasem miast.
Funkcjonujemy od roku 1997 i dbamy o to aby dostarczyć gościom niezapomnianych wrażeń. Atmosfera stworzona m.in. poprzez wystrój podbiła gusta wielu gości, którzy chętnie do nas wracają. Niewątpliwie atutem Pensjonatu jest rodzinna atmosfera , która stanowi dominantę wśród serwisu hotelowego i która zawsze bardzo pozytywnie wpływa na każdego kto przebywa „w domu poza domem”.
W Pensjonacie mamy do dyspozycji gości 12 pokoi 1, 2 i 3-osobowych oraz szereg atrakcji do aktywnego wypoczynku. Umiejscowienie Pensjonatu zapewnia znakomite warunki do relaksu na łonie natury.
Właściciele oraz pracownicy przygotowują szereg przyjęć na indywidualne zamówienia. Są to wesela, konferencje, szkolenia, bankiety , imprezy integracyjne, spotkania biznesowe, bale sylwestrowe oraz karnawałowe. W razie potrzeby zapewniamy również atrakcje z prowadzeniem imprez, angażując artystów, zespoły muzyczne, czy też muzykę mechaniczną.
Stworzone zostały również odpowiednie warunki do organizacji imprez na świeżym powietrzu, gdzie odbywają się biesiady przy ognisku. W razie niepogody można skryć się pod namiotem lub wypocząć na tarasie pod parasolem. Niedaleko Pensjonatu znajduje się sad jabłoniowy, gdzie w sezonie spragnieni świeżych , ekologicznych owoców mogą wybrać się na konsumpcje różnych odmian jabłek.

Cennik

Udogodnienia

Na zewnątrz

  • grill

Podstawowe

  • internet
  • parking

Kuchnia

  • wyżywienie na miejscu

Opinie

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Wyróżnienia i nagrody

10 lat w serwisie

Lokalizacja

Długa 41, 83-111 Malenin

Kontakt

Pobliskie noclegi, które także mogą Ci się spodobać

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.