W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Pobyt każdego zwierzęcia podlega dodatkowej opłacie w wysokości 50 PLN za noc. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Obiekt Domki Letniskowe Dunaj oferuje bezpłatne rowery, ogród oraz różne opcje zakwaterowania, w których zapewniono klimatyzację, taras i bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża w Łebie – 2,8 km.
Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.
Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.
W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.