Domeczek na wzgórzu nad jeziorem Strażym. Dom na wyłączność w pięknej okolicy

Gaj-Grzmięca 34F, Grzmięca
Obiekt na wyłączność
Prywatna łazienka
Bezpłatne anulowanie

O obiekcie

Mam przyjemność zaprezentowania Państwu „Domu wypoczynkowgo na wzgórzu” znajdującego się w miejscowości Gaj-Grzmiąca, położonego nad jeziorem Strażym, które połączone jest kanałami z okolicznymi jeziorami, nadającymi się na spływ kajakowy wśród przepięknego krajobrazu polskiej ziemi.

Dom jest piętrowy 2 x 95 m . Na dole znajduje się pokój dzienny z kominkiem, aneks kuchenny zaopatrzony w niezbędne urządzenia i łazienka z prysznicem, na górze są 2 sypialnie i łazienka z wanną. Nocleg jest zapewniony dla 4-6 osób, W garażu jest stół do ping-ponga i pralka. Budynek mieszkalny jest całkowicie ogrodzony. Dom graniczy z Ośrodkiem na Wzgórzu. Jest możliwość zamówienia obiadów w Ośrodku. Schodząc 300 metrów w dół, znajdziemy się na skromnej plaży z molem i wypożyczalnią sprzętu pływającego. Jeziora są również rajem dla wędkarzy. Skręcając w lewą stronę, droga prowadzi nas do lasu, w którym jeleń może nam przeciąć drogę. Przy drodze do Zbiczna jest pub a smażalnia ryb "Skarlanka" znajduje się 50 metrów od domu . Do Brodnicy jest około 15 kilometrów. Jest to dawne krzyźakowo o czym świadczą pozostałości po średniowiecznych budowlach. Nie wynajmuję pokoi , do dyspozycji gości jest 1/2 lub cały dom na 6 lub 12 osób.

REGULAMIN REZERWACJI

- Klienci Domu na Wzgórzu zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe.

- W celu potwierdzenia tożsamości, klient ma obowiązek okazać się dokumentem z fotografią (Ust. z 10.04.1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych Dz. U. z 2001 r. nr 87 poz.960).

- Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów, wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z winy jego lub odwiedzających go osób.

- Za zniszczenia wykryte po opuszczeniu domu po wcześniejszej konsultacji z najemcami zostaną oni obciążeni kosztami naprawy.

- Przy dokonywaniu rezerwacji wpłacamy zadatek w wysokości 20% [jeżeli w ciągu 1 tygodnia nie wpłynie zadatek „ rezerwacja” zostaje cofnięta].

- Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej.

- Pozostałe koszty pobytu są pobrane w momencie przekazania kluczy.

- Na poczet ewentualnych szkód pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 300 zł.

- Doba trwa od 16.00 w dniu przyjazdu do 10.00 w dniu wyjazdu Od 28.06 - 30.08 preferujemy pobyt minimum tygodniowy ( od soboty do soboty) - wystawiam faktury VAT

-Aby zarezerwowana termin pobytu, należy zaznaczyć w kalendarzu pierwszy dzień pobytu, a następnie zaznaczyć ilość dób

-Wynajem dotyczy 2x1/2 domku, nie wynajmuję pokoi. W 1/2 domku może przebywac do 6 osób
Cennik za ½ bliżniaka

3 - 6 dób - 280 zł doba

7 - 30 dób - 250 zł doba

Możliwość wynajmu domu od miesiąca maja do końca paźdżiernika. Do wynajmu doliczana jest cena drzewa do kominka.

Cennik

Przydatne informacje

Zameldowanie
Po 16:00
Wymeldowanie
Przed 11:00
Możliwe dodatkowe opłaty
Kaucja zwrotna (za pobyt): 800 zł, drzewo do kominka (za pobyt): 40 zł.
Zadatek przy rezerwacji
Jest podstawą potwierdzenia rezerwacji. Wynosi 30% wartości rezerwacji i jest płatny z góry po potwierdzeniu dostępności przez gospodarza. Pozostałą kwotę zapłacisz po przyjeździe do obiektu.
Odwołanie rezerwacji
Bezpłatne odwołanie rezerwacji do 14 dni przed datą zameldowania. Później opłata rezygnacyjna wynosi 30% kosztu pobytu.
Zwierzęta
Zwierzęta są akceptowane
Palenie
Palenie jest zabronione
Akceptowane formy płatności w obiekcie
Gotówka

Udogodnienia

Opinie

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Lokalizacja

Gaj-Grzmięca 34F, Grzmięca

W pobliżu

  • Sklep spożywczy/supermarket 5 km

Kontakt

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.