Zamek Morąg

Location

  Reviews

  3/5 based on 3 guest reviews

   19.06.2014

   Niesamowite wbrew wszelkim pozorom miejsce. Choć z zewnątrz,od strony ulicy Zamkowej nie wygląda zbyt zachęcająco ( cały czas trwają prace rekonstrukcyjne) to wewnątrz czasami aż zapiera dech w piersiach. Z całą pewnością warto zwiedzić to miejsce. I w ogóle cały piękny zadbany Morąg. W okolicy bardzo dużo lasów i jezior na czele z jeziorem Narie które ma ponad 1500hektarów powierzchni. ( 4-te co do wielkości w Polsce) Wyjątkowo malownicze i interesujące pod każdym względem okolice. Doskonałe skomunikowane z resztą Polski. Choćby przez S-7 Kraków- 3Miasto ( 10km od Morąga ). Na miejscu pełna infrastruktura. Jest wszystko . Od szpitala po supermarkety i basen kryty.

   Termin pobytu: czerwiec 2014

   09.09.2014

   Super klimatyczne miejsce. Trudno porównać je do jakiegoś innego.Choć z zewnątrz ,od strony ulicy zamek nie koniecznie musi zachwycać to wnętrza wprawiają po prostu w zachwyt.Nawet pamiątki są zupełnie odmienne niż w pozostałych tego typu obiektach. Można napić się kawy,a w upały czegoś zimnego.Czarodziejskie miejsce.Na stówkę godne polecenia.!

   Termin pobytu: lipiec 2014
   K

   Karol

   06.04.2017

   Rzeczywiście zamek niepowtarzalny. Nie widziałem jeszcze takiego. Choć z zewnątrz nic na to nie wzkazuje. W ogóle cały stary Morąg i okolica są wyjatkowe. W Miasteczku czysto jak w Niemczech. Teraz to chyba nawet czyściej. Dookoła cudne czyste jeziora i lasy. Wyjatkowa miejscówka . Bardzo polubiłem to miejsce.

   Termin pobytu: lipiec 2016

Leave your opinion about this place:

Akceptuję regulamin i politykę prywatności. Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o..

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z polityką prywatności Zamknij