Lake View | Apartamenty bezpośrednio przy jeziorze

Jeziorna, 87-300 Brodnica
Prywatna łazienka
Stworzony dla rodzin

O obiekcie

Apartamenty bezpośrednio przy jeziorze Niskie Brodno w Brodnicy, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie w jego pobliżu. Do dyspozycji gości pozostawiamy apartamenty z łazienkami, dysponujemy bezpłatnym sprzętem wodnym (rower wodny, kajak, łódka wędkarska). Apartamenty od 2 - 4 osób. 

Idealne miejsce na odpoczynek dla osób, które cenią sobie spokój, ciszę, ale jednocześnie maja ochotę być w pobliżu miasta, gdzie mogą zjeść i coś pozwiedzać. Obiekt oddalony jest od centrum niecałe 5 km. Pobyt w tym miejscu zapewnia odpoczynek od hałasu, zgiełku miejskiego i tłumnych ulic – to gwarancja spokojnie spędzonego czasu w towarzystwie śpiewu ptaków, szumu zieleni i spokoju.

Cennik

Przydatne informacje

Zameldowanie
Po 16:00
Wymeldowanie
Przed 11:30
Zadatek przy rezerwacji
Jest podstawą potwierdzenia rezerwacji. Wynosi 100% wartości rezerwacji i jest płatny z góry po potwierdzeniu dostępności przez gospodarza.
Odwołanie rezerwacji
Bezpłatne odwołanie rezerwacji przed wpłatą zadatku. Po wpłacie zadatku opłata rezygnacyjna wynosi 100% wartości rezerwacji.

Udogodnienia

Opinie

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Lokalizacja

Jeziorna, 87-300 Brodnica

Kontakt

Pobliskie noclegi, które także mogą Ci się spodobać

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.