Termy Uniejów

Lokalizacja

  Opinie

  3/5 na podstawie 5 opinii gości

   03.06.2013

   W zeszłym roku termy znacznie powiększyły swoją powierzchnię tworząc kompleks basenowo-termalny. Zarówno część kryta jak i otwarta czynne są przez cały rok, niezależnie od pogody. Termy posiadają strefę saun, część restauracyjną, a ponadto na jednym z basenów dostępny jest bar :-)

   Termin pobytu: czerwiec 2013

   08.08.2011

   Baseny Termalne znajdują się tuż nad rzeką Wartą u podnóża Uniejowskiego Zamku. Można tutaj skorzystać z kąpieli w solankach termalnych. Mają one właściwości lecznicze i znajdują zastosowanie głównie w leczeniu stawów, urazów i stanów po zabiegach operacyjnych narządów ruchu, w leczeniu schorzeń skóry, nosa, gardła, krtanie, w nerwobólach, dyskopatiach oraz nerwicach. Na terenie basenu oddane do użytku są trzy niecki: pływacka, solankowa oraz dziecięca wraz ze zjeżdżalnią czynna tylko w okresie letnim. Ponadto na terenie obiektu znajduje się zespół saunowy. Więcej informacji na temat godzin otwarcia oraz cen biletów można uzyskać na oficjalnej stronie internetowej www.termyuniejow.pl.

   Termin pobytu:

   13.05.2014

   Miejsce świetne. Jestem tam kilka razy do roku i zawsze mi się tam podoba. Można się zrelaksować i dużym plusem, że można jeździć tam zimą i tak samo miło spędzać czas jak latem.

   Termin pobytu: grudzień 2013

   25.02.2015

   Baseny to cudowne miejsce dla każdego. Wspaniały relaks i odpoczynek. Trochę magii i grozy wśród unoszącej się pary. A na niebie mrugające gwiazdy. Bąbelki łaskoczą skórę a w saunie przyjemnie i gorąco. To wspaniałe miejsce.

   Termin pobytu: luty 2015

   24.09.2015

   Kiedy jestem w Ozorkowie, wykrawam trochę czasu żeby zajrzeć do Term. Niestety, od jakiegoś czasu obiekt atakuje tłum ludzi, którzy nie wiedzą, że przed wejściem na basen trzeba się umyć (również po skorzystaniu z toalety). Efektem jest syf totalny maskowany paniami z mopem w ręku. Ratownik palcem nie chce kiwnąć widząc klienta wchodzącego na sucho. No naprawdę prawdziwa magia....

   Termin pobytu: wrzesień 2015

Zostaw swoją opinię o tym miejscu:

Akceptuję regulamin i politykę prywatności. Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o..

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z polityką prywatności Zamknij