Open The Door

Lokalizacja

  Opinie

  5/5 na podstawie 4 opinii gości

   18.11.2015

   To alternatywa dla klasycznych form rozrywki - gra komputerowa, którą specjalnie dla Was przenieśliśmy do toruńskiej kamienicy. 60 minut - 5 osób - 4 pokoje - 1 klucz! W rozgrywkach trwających 60 minut może uczestniczyć od 2 do 9 osób w dowolnym przedziale wiekowym. Celem gry jest znalezienie klucza do drzwi i wydostanie się z pomieszczenia przed upływem czasu.

   Termin pobytu: marzec 2015

   16.02.2016

   W Open The Door kolejny nowy pokój ! PIERNIKOWA CHATA to zupełne bajkowe szaleństwo! Wszyscy, którzy kochają wyzwania powinni odwiedzić tą magiczną scenerie z szeregiem skomplikowanych kodów i zagadek.

   Termin pobytu: styczeń 2016

   16.02.2016

   Super atrakcja! Byłam już kilkukrotnie więc polecam każdemu. Tajemnicze pokoje w Open The Door zachwycają klimatem oraz niespotykanymi zagadkami do rozwiązania.

   Termin pobytu: styczeń 2016

   18.02.2016

   Miejsce pierwsza klasa. Nietuzinkowe miejsce, ogrom zagadek i historii. Spędzasz wolny czas myśląc i to bardzo intensywnie. Uczestniczysz w grze która nie jest wirtualna ale rzeczywista. Jedyne ograniczenie to pokój w którym jesteś i czas. Reszta zależy tylko od twojego intelektu!

   Termin pobytu: styczeń 2016

Zostaw swoją opinię o tym miejscu:

Akceptuję regulamin i politykę prywatności. Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o..

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z polityką prywatności Zamknij