Aqua Park
Aqua Park

Aqua Park

Sopocki Aquapark to jedno największych i najnowocześniejszych centrów rozrywki wodnej w Polsce. Główną część stanowią baseny rekreacyjne połączone kanałami przepływowymi.

Opinie

 • 5
  Wyjątkowy Pobyt: czerwiec 2019

  Aquapark ma ciekawy design, fajna atrakcja dla par w Trójmieście

  emka • 09.11.2021
 • 3
  Pobyt: kwiecień 2014

  Byliśmy tam, ale to był chyba pierwszy i ostatni raz. Mieliśmy wejściówkę z dostępem do strefy spa - sauny, itp. Którą udało mi się kupić na jednym z portali zakupów grup owych. Całe szczęście, ponieważ w innym przypadku pewnie żałowalibyśmy wypadu tam. Ogólnie woda w basenach uważam że była dość chłodna. Niewiele atrakcji typu bicze, masaże wodne, itp. Po za parasolem i wodnymi "leżankami" z bąbelkami powietrza nie ma gdzie się pomasować... Uważam, że to za mało, jak na TAKI "największy i najnowocześniejszy aquapark w Polsce"... Zjeżdżalnia "dzika rzeka" naprawdę fajna, chyba największa frajda, podobnie jak niebieska zjeżdżalnia - krótka, ale bardzo szybka. Idąc do strefy spa, chcąc skorzystać z saun i łaźni parowych, trzeba się przygotować na to że obowiązuje tam wejście bez stroju kąpielowego, w ręczniku. Jednak niektórzy wolą korzystać z tych przyjemności nago, co nie każdemu może się podobać. Warto wziąć to pod uwagę. Mieliśmy bilet całodniowy. Ale zmieściliśmy się prawie w 3 godziny z zabawą na zjeżdżalniach, "masażach", jacuzzi, wejściem do saun, itp.

  09.04.2014
 • 3
  Pobyt: maj 2013

  BRAK MIEJSCA DO PŁYWANIA,DROGO

  06.06.2013
 • 4
  Bardzo dobry Pobyt: maj 2013

  Fajnie ;) Ale współczuję osobom poniżej 160cm wrostu, ponieważ im może się tam nudzić (nie mogą na dziką rzekę i na niebieską zjeżdżalnię). Dałabym 5 gwiazdek, ale za to daję 4. Powinno być jeszcze kilka atrakcji dla nich. Ponieważ cęsto są to dzieci za duże na basen dla dzieci o głębokości 30cm, a za niskie na większość atrakcji :( Reszta super.

  25.05.2013
 • Sopocki Aquapark to jedno największych i najnowocześniejszych centrów rozrywki wodnej w Polsce. Główną część stanowią baseny rekreacyjne połączone kanałami przepływowymi. Kaskady, bicze i masaże wodne, grota, parasole oraz zjeżdżalnie gwarantują dobrą zabawę. Amatorzy mocnych wrażeń mogą powalczyć z nurtem 70-metrowej dzikiej rzeki. Można zrelaksować się w jacuzzi, kompleksie nowoczesnych saun czy w gabinecie odnowy biologicznej. Uzupełnieniem oferty jest nowoczesny bowling.

  Karolina • 02.09.2009

Lokalizacja

4
Bardzo dobry na podstawie 5 opinii