Rzym - Sylwester

Szukasz noclegu na Sylwestra?

Sprawdź dostępne noclegi w Rzymie. Rezerwuj wygodnie i bezpiecznie!
Nie przegap nowych ofert na Sylwestera w Rzymie!

Wpisz swój adres e-mail poniżej i otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach sylwestrowych bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą!

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin. Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.
Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.

O Rzymie

Sylwester za granicą? Spędź Nowy Rok w Rzymie!
Rzym zwany wiecznym miastem ma do zaoferowania liczne atrakcje kultury starożytnej. Należą do nich między innymi słynące z walk gladiatorów koloseum, a także Panteon, który od antycznych czasów został zachowany w całkowicie niezmienionym stanie. Rzym rozwijał się także w średniowieczu, również z tego okresu zachowały się liczne zabytki, takie jak kościoły, muzea, liczne fontanny i inne. Spośród wielu słynnych średniowiecznych obiektów warto wyróżnić watykański Plac św. Piotra wraz z bazyliką. Spędź sylwestra w przesiąkniętym historią słonecznym Rzymie, nie będziesz żałować!

Rzymski Sylwester to wielkie wydarzenie. Na ulicach Wiecznego Miasta początek Nowego Roku świętują razem tysiące ludzi. Swoją wycieczkę koniecznie połącz ze zwiedzaniem tego pięknego miasta. Czasu na pewno nie starczy ci, żeby ujrzeć całe piękno Rzymu, ale może zdołasz uchwycić chociaż część podczas tych kilku dni. Pamiętajcie, o punktach obowiązkowych: Koloseum, Forum Romanum, Watykan, bazylika św. Jana, Fontanna di Trevi, Panteon oraz Schody Hiszpańskie muszą pojawić się na waszej mapie zwiedzania. Nowy Rok powitać możesz na rzymskich uliczkach lub w hotelu. Możesz go także rozpocząć podczas rejsu na statku po Tybrze. Wszystko zależy od twoich upodobań i od grubości portfela.

 

Ile propozycji sylwestrowych znajdę w Rzymie?

W Rzymie i okolicy mamy do wyboru 0 oferty na Sylwestra.

Jak zarezerwować nocleg na sylwester w Rzymie?

Aby zarezerwować nocleg na sylwester sprawdź noclegi w Rzymie na Noclegowo.pl.

Jak dodać ofertę sylwestrową w Sylwestrowo?

Zapraszamy wszystkich organizatorów Sylwestra do współpracy. Wystarczy wypełnić krótki formularz.