Budapeszt - Sylwester

Szukasz noclegu na Sylwestra?

Sprawdź dostępne noclegi w Budapeszcie. Rezerwuj wygodnie i bezpiecznie!
Nie przegap nowych ofert na Sylwestera w Budapeszcie!

Wpisz swój adres e-mail poniżej i otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach sylwestrowych bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą!

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin. Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.
Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.

O Budapeszcie

Ta węgierska stolica urzeka turystów wyjątkowością. Jest to miasto o charakterze uzdrowiska. Słynie z łaźni, w których leczy się choroby stawów, kości i żylne: Łaźnia Szechenyiego – gdzie znajduje się największy kompleks termalny Europy, Łaźnie Gellerta - otwarte w 1918 r. oraz stare łaźnie tureckie - Ruda. Budapeszt jest więc świetnym miejscem do spędzenia sylwestrowego czasu relaksując się i równocześnie lecząc w termalnych wodach. Przez miasto przepływa druga co do wielkości rzeka Europy – Dunaj. Na rzece zbudowano wiele mostów, z czego najciekawsze to: most Małgorzaty, most Elżbiety oraz most Łańcuchowy, który oświetlony w nocy robi duże wrażenie. Warto odwiedzić stare miasto, jest to też doskonałe miejsce na spędzenie nocy sylwestrowej, na przykład: na placu św. Trójcy czy na staromiejskich uliczkach.

Stare miasto Budapesztu ma do zaoferowania imprezę sylwestrową pod gołym niebem. Jest to dobre rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy pragną dowiedzieć się czegoś więcej o węgierskiej kulturze i o tradycjach świętowania Nowego Roku. Jeśli nie bardzo interesują was takie dywagacje i chcecie po prostu dobrze się bawić wybierzcie którąś z dyskotek, gdzie na pewno będziecie bawili się do rana przy muzyce dobrze znanej i lubianej. Wiele hoteli i restauracji organizuje również dostojne bale sylwestrowe pełne niespodzianek. Podobno w Budapeszcie na każdym kroku dzieją się zaskakujące rzeczy. Ciekawe co cię spotka w Sylwestra?

 

Ile propozycji sylwestrowych znajdę w Budapeszcie?

W Budapeszcie i okolicy mamy do wyboru 0 oferty na Sylwestra.

Jak zarezerwować nocleg na sylwester w Budapeszcie?

Aby zarezerwować nocleg na sylwester sprawdź noclegi w Budapeszcie na Noclegowo.pl.

Jak dodać ofertę sylwestrową w Sylwestrowo?

Zapraszamy wszystkich organizatorów Sylwestra do współpracy. Wystarczy wypełnić krótki formularz.