Domek drewniany z 4 apartamentami | Idealne na Pobyt sylwestrowy | 20 miejsc

Opis oferty

Pod góra Howyż (675 m n.p m.) należąca do Magury Spiskiej na jej zboczu w cieniu wysokich świerków od zachodu, a w promieniach wschodzącego słońca od wschodu stoi domek nieduży – bliźniaczo łączący dwa domki, a w każdym z nich są dwa apartamenty. Cztery apartamenty pomieszczą rodziny z dziećmi, razem 20 osób.

Idąc dróżką obok domku można dojść do ciekawego widokowo punktu – stamtąd zobaczymy Trzy Korony, Tatry prawie całe Pieniny Spiskie.

„Domek pod Howyżem” to piętrowy, drewniany całoroczny domek położony na działce ok.40 arów – bliźniaczo łączący w całość dwa domki – oferujemy zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie.  Dla gości przygotowane są: duży parking ogrodzony z automatyczną bramą na pilota (dla każdego apartamentu),

Każdy apartament posiada łazienkę z kompletem ręczników oraz prysznic z hydromasażem, aneks kuchenny wyposażony w naczynia i sztućce, płaski telewizor 32 cale, 

Plac zabaw dla dzieci (huśtawka, domek, piaskownica), Wi-Fi, zielony teren np. do gry w piłkę, kwitnące klomby, altanka z grillem i możliwością grillowania, dostępna jest GROTA SOLNA..

 

Kontakt

od 3000 zł
9 dni 26.12 - 03.01
Łapsze Niżne Pokaż na mapie
Napisz wiadomość

Lokalizacja

Łapsze Niżne, Nowa

Opinie

Ta oferta nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Formularz opinii