Amsterdam - Sylwester

Szukasz noclegu na Sylwestra?

Sprawdź dostępne noclegi w Amsterdamie. Rezerwuj wygodnie i bezpiecznie!
Nie przegap nowych ofert na Sylwestera w Amsterdamie!

Wpisz swój adres e-mail poniżej i otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach sylwestrowych bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą!

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin. Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.
Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.

O Amsterdamie

Słynący ze swobodnego stylu życia Amsterdam to miasto idealne dla osób pragnących rozrywkowo spędzić sylwestra. Miasto znane jest z tolerancji, wolności oraz liberalności względem miękkich narkotyków. Najczęściej odwiedzana przez turystów jest dzielnica Czerwonych Latarni, popularna między innymi dzięki licznym coffeshopom czy pubom. Warto spędzić w niej czas nocy sylwestrowej. W Amsterdamie rozciąga się sieć kanałów, które dzielą miasto na dużą liczbę wysp, co nadaje miastu specyficznego charakteru, ze względu na tą cechę Amsterdam nazywany jest Wenecją Północy. Znajduje się tu kilkaset hoteli, miasto odwiedza rocznie ok. 4 mln turystów. Amsterdam nie jest ubogi w zabytki – jest ich tu ponad 7 tys., jest więc co zwiedzać.

Jeśli nie chcemy wydać fortuny spędzając noc sylwestrową w luksusowym hotelu na eleganckiej kolacji, lepiej tę noc spędzić bawiąc się na ulicy. Podobnie jest w Amsterdamie. Spotkamy tutaj niezwykłych ludzi, obdarzonych europejską otwartością i serdecznym uśmiechem. Co warto zobaczyć na miejscu jeszcze przed wybiciem północy? Na pewno szlifiernie diamentów oraz farmę serowarską, na której można będzie zakupić tradycyjne holenderskie produkty. Wieczorem proponuję udać się do Leideplein, gdzie znajduje się centrum nocnych rozrywek, wiele kawiarni i pubów.

 

Ile propozycji sylwestrowych znajdę w Amsterdamie?

W Amsterdamie i okolicy mamy do wyboru 0 oferty na Sylwestra.

Jak zarezerwować nocleg na sylwester w Amsterdamie?

Aby zarezerwować nocleg na sylwester sprawdź noclegi w Amsterdamie na Noclegowo.pl.

Jak dodać ofertę sylwestrową w Sylwestrowo?

Zapraszamy wszystkich organizatorów Sylwestra do współpracy. Wystarczy wypełnić krótki formularz.