Barcelona - Sylwester

Szukasz noclegu na Sylwestra?

Sprawdź dostępne noclegi w Barcelonie. Rezerwuj wygodnie i bezpiecznie!

Sylwestrowe pobyty dla Ciebie

Sprawdź sylwestrowe oferty w Barcelonie dostępne na Noclegowo
Nie przegap nowych ofert na Sylwestera w Barcelonie!

Wpisz swój adres e-mail poniżej i otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach sylwestrowych bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą!

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin. Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.
Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.

O Barcelonie

Drugie co do wielkości miasto Hiszpanii a zarazem stolica Katalonii, najbogatszego regionu tego kraju. Miasto to jest pełne zabytków, wśród nich na uwagę zasługują m.in.: ogromny secesyjny kościół Sagrada Familia, którego budowa trwa do dziś oraz Park Güell zaprojektowany przez Antonio Gaudiego. Barcelona położona jest na brzegu Morza Śródziemnego, które wpływa na dogodny klimat miasta – łagodne zimy i ciepłe lata. Doskonałym pomysłem byłoby więc spędzenie sylwestrowej nocy na barcelońskiej plaży. Świętować Nowy Rok można także na ulicach lub głównych placach: Plaza de Catalunya – położonym w centrum miasta oraz Plaza d'Espanya - znajdującego się u podnóża wzniesienia Montjuïc.

W Barcelonie najlepiej przywitać Nowy Rok na ulicy. Tylko w taki sposób będziemy mogli poznać tamtejsze obyczaje witania kolejnego roku. Najpopularniejszym miejscem, gdzie zobaczymy pokazy fajerwerków i wielu Hiszpanów oraz turystów z całego świata będzie Plaza de Espana lub Plaza de Catalunya. Spędzenie ostatniej nocy w roku w Barcelonie może być także świetną okazją do zwiedzania. Stare, klimatyczne uliczki, piękna Sagrada Família na pewno dodadzą uroku waszej podróży. Warto zasmakować hiszpańskich potraw i win, które słynne są w całej Europie. Zahaczcie też o La Rambla, czyli najsłynniejszą ulicę miasta!

 

Ile propozycji sylwestrowych znajdę w Barcelonie?

W Barcelonie i okolicy mamy do wyboru 0 oferty na Sylwestra.

Jak zarezerwować nocleg na sylwester w Barcelonie?

Aby zarezerwować nocleg na sylwester sprawdź noclegi w Barcelonie na Noclegowo.pl.

Jak dodać ofertę sylwestrową w Sylwestrowo?

Zapraszamy wszystkich organizatorów Sylwestra do współpracy. Wystarczy wypełnić krótki formularz.