Paryż - Sylwester

Szukasz noclegu na Sylwestra?

Sprawdź dostępne noclegi w Paryżu. Rezerwuj wygodnie i bezpiecznie!
Nie przegap nowych ofert na Sylwestera w Paryżu!

Wpisz swój adres e-mail poniżej i otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach sylwestrowych bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą!

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin. Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.
Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.

O Paryżu

Oui! Rozpocznij Nowy Rok w Paryżu!
Paryż - klimatyczne miasto zakochanych znad Sekwany. Słynie z licznych zabytków z wieżą Eiffela na czele. Wieża ta, będąca wizytówką miasta powstała na potrzeby Wystawy Światowej w 1889 r.. Co roku, by świętować Nowy Rok na placu przy wieży Eiffela gromadzą się tłumy. Na wieży organizowana jest dyskoteka na lodzie podświetlana kolorowymi światłami. Podziwianie pokazu fajerwerków podczas takiej dyskoteki byłoby doskonałym sposobem na spędzenie sylwestra w Paryżu.

Paryż jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej romantycznych miast w całej Europie. Najpopularniejszą formą spędzania sylwestrowej nocy jest pójście na Pola Elizejskie, na których bawi się mnóstwo ludzi. Powitanie Nowego Roku w towarzystwie Wieży Eiffla i fajerwerków wokół niej, pojawiających się zaraz po wybiciu północy zapewni niezapomniane przeżycia. Zabawa rozpoczyna się o 22:00 i trwa do białego rana. Francuzi lubią towarzystwo, więc spodziewajcie się wielu ludzi, zarówno turystów jak i rodowitych Paryżan. Bezpośrednio przed pojawieniem się na Polach Elizejskich można wybrać się na nocne zwiedzanie miasta, które na pewno oczaruje nas swoim urokiem.

Ile propozycji sylwestrowych znajdę w Paryżu?

W Paryżu i okolicy mamy do wyboru 0 oferty na Sylwestra.

Jak zarezerwować nocleg na sylwester w Paryżu?

Aby zarezerwować nocleg na sylwester sprawdź noclegi w Paryżu na Noclegowo.pl.

Jak dodać ofertę sylwestrową w Sylwestrowo?

Zapraszamy wszystkich organizatorów Sylwestra do współpracy. Wystarczy wypełnić krótki formularz.