Praga - Sylwester

Szukasz noclegu na Sylwestra?

Sprawdź dostępne noclegi w Pradze. Rezerwuj wygodnie i bezpiecznie!
Nie przegap nowych ofert na Sylwestera w Pradze!

Wpisz swój adres e-mail poniżej i otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach sylwestrowych bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą!

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin. Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.
Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.

O Pradze

Czeski Nowy rok? Zobacz Sylwester w Pradze!
To stolica, a zarazem największe miasto Czech. Praga położona jest w centrum kraju nad rzeką Wełtawą. W stosunkowo niewielkiej odległości od polskich granic, zatem można tam dotrzeć szybko, nawet transportem samochodowym. Koniecznie należy zwiedzić całe zabytkowe centrum miasta, które zostało wpisane na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO. W tym miejscu warto spędzić noc sylwestrową, by poczuć wspaniały historyczny klimat Pragi. Wielowiekowe, oświetlone nocą budowle z zamkiem na czele w tle pokazu fajerwerków doskonale wpasują się w noworoczny nastrój. W ciągu dnia można odwiedzić liczne muzea i galerie, których liczba przekracza 100, a także poświęcić czas na obejrzenie wielu obiektów turystycznych, które czynią z Pragi jedno z najatrakcyjniejszych miast Europy.

Jeśli planujesz spędzić Sylwestra w stolicy Czech z pewnością spędzisz choć część wieczoru na rynku Starego Miasta. Nie jest to bowiem jedyne miejsce w Pradze, o które można zahaczyć spędzając Sylwestra pod gołym niebem. Do innych, równie renomowanych miejsc należą Plac Wacława i Most Karola. Właśnie tam, co roku, można zobaczyć najbardziej efektowne pokazy pirotechniczne. Jeżeli władze Pragi nie zdecydują się na zorganizowanie oficjalnego pokazu, z pewnością możecie liczyć na mieszkańców Czech, którzy zorganizują swoje własne widowisko z użyciem sztucznych ogni. Spędzając całą noc na zewnątrz możecie ogrzać się popijając grzane wino zakupione na rynku.

 

Ile propozycji sylwestrowych znajdę w Pradze?

W Pradze i okolicy mamy do wyboru 0 oferty na Sylwestra.

Jak zarezerwować nocleg na sylwester w Pradze?

Aby zarezerwować nocleg na sylwester sprawdź noclegi w Pradze na Noclegowo.pl.

Jak dodać ofertę sylwestrową w Sylwestrowo?

Zapraszamy wszystkich organizatorów Sylwestra do współpracy. Wystarczy wypełnić krótki formularz.