Xanadu Resort

Lotnicza 17, 78-111 Sianożęty

Ośrodek wczasowy Xanadu w Sianożętach (12 km od centrum Kołobrzegu) to nowoczesny i luksusowy kompleks wypoczynkowy zlokalizowany nad Morzem Bałtyckim, który został oddany do użytku w kwietniu 2016 roku. Ze względu na swoje położenie i przepiękną panoramę nadmorską jest doskonałym miejscem wypoczynku w sezonie letnim.

Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół komfortowych ocieplanych domków letniskowych parterowych oraz pokoje wczasowe w budynku wczasowym. Oferujemy: • 24 pokoje hotelowe (21 m2) do 3 osób

  • 24 pokoje hotelowe (21 m2) do 3 osób
  • 25 domków (60 m2) do 6 osób
  • 150 miejsc w restauracji
  • 60 miejsc parkingowych
  • plac zabaw dla dzieci
  • Wi-Fi na terenie całego ośrodka
  • pokoje wyposażone w: lodówkę, czajnik bezprzewodowy, szklanki, talerze, leżaki plażowe, Wi-Fi oraz telewizor domki dwupoziomowe: dół – salon z kuchnią oraz łazienką, góra – dwie sypialnie, dwa tarasy na górze i na dole. Wyposażone są w: lodówkę, kuchnię, czajnik bezprzewodowy, szklanki, talerze, leżaki plażowe, Wi-Fi, telewizor oraz pralkę.

Pełne wyżywienie w naszej restauracji

W naszej restauracji dla gości dostępne są śniadania oraz obiady. Obiady serwujemy w formie ciepłego bufetu (8 dań, do wyboru). Mamy też coś specjalnego dla smakoszy deserów i włoskiej pizzy na cienkim cieście.

W pobliżu:

Nasze noclegi stwarzają możliwość spokojnego wypoczynku połączonego z aktywnościami na świeżym powietrzu. W pobliżu ośrodka Xanadu znajdą Państwo promenadę dla pieszych i rowerzystów, która łączy łączący Sianożęty z Ustroniem Morskim oraz Sianożęty z Kołobrzegiem. Na terenie Sianożęt i w okolicach można korzystać z kąpieli morskich, uprawiać sporty wodne, wędkować, jeździć konno lub bryczką po parkurze i po lesie.

Zapraszamy Państwa do niezwykłego miejsca nad morzem, którego atmosfera pozytywnie wpływa na doskonałe samopoczucie, zdrowie oraz urodę.

Cennik

Chcesz poznać szczegółowe ceny? Gospodarz obiektu chętnie udzieli Ci informacji. Nie zwlekaj i wyślij wiadomość.

Udogodnienia

Gospodarz wkrótce uzupełni listę udogodnień. Nie zwlekaj i wyślij wiadomość.

Opinie

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Lokalizacja

Lotnicza 17, 78-111 Sianożęty

Kontakt

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy