Żary - noclegi

 • Bon turystyczny

  Sposób rezerwacji

  Elastyczna rezerwacja

  Typ miejsca:

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Wybierz termin pobytu i liczbę gości, aby filtrować po cenie.

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  Nadal szukasz noclegu?

  Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

  Dodaj ogłoszenie

  Pogoda w Żarach

  Prognoza pogody na dziś (08-05-21)

  21 °C
  Temperatura odczuwalna
  21 °C
  Temperatura minimalna
  17 °C
  Temperatura maksymalna
  22 °C
  Wiatr
  6 m/s
  Opady
  0 mm
  Ciśnienie
  1017 hPa
  Wilgotność
  67%

  O Żarach

  Żary to piękne miasto o bogatej historii w województwie lubuskim. Początki tego miasta zapisane w kronice sięgają do 1007 roku, kiedy to po raz pierwszy pojawiła się jego pierwotna nazwa - Zara. Będąc w Żarach możemy podziwiać piękny Stary Rynek z zachowanymi kolorowymi kamienicami. Klimatyczne uliczki w tym miejscu są naprawdę zadbane i zachęcają nie tylko turystów do spacerowania. 

  Będąc w Żarach warto odwiedzić jego zabytki, gdyż mimo zniszczeń wojennych niektóre z nich zachowały się naprawdę dobrze. Należy do nich między innymi kościół parafialny pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP, kościół pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa. Obwarowania miejskie częściowo odrestaurowane naprawdę robią wrażenie i nadają miastu oryginalny klimat. To miasto to świetny wybór dla osób, które mają ochotę na wypoczynek w niewielkim mieście, ale o bogatej historii.

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.