Sposób rezerwacji

Elastyczna rezerwacja

Typ miejsca

Rodzaj zakwaterowania

Cena

Wybierz termin pobytu i liczbę gości, aby filtrować po cenie.

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia

Rozrywka
Bezpieczeństwo i ułatwienia
Na zewnątrz
Pokój
Dla dzieci
Kuchnia i jadalnia

Przeznaczenie

Woliński Park Narodowy - noclegi

 • O regionie

  Woliński Park Narodowy - informacje

  Woliński Park Narodowy to park znajdujący się w województwie zachodniopomorskim na największej polskiej wyspie - Wolin. Został utworzony w 1960 roku, by chronić ten piękny teren, bogaty w unikalne widoki, łączące różnorodną zieleń z urokiem polskiego morza.

  W północnej części parku znajduje się pas wód Morza Bałtyckiego, natomiast od zachodu płynie Delta Świny. Bogata fauna i flora wyspy sprawia, że można to miejsce pomylić z innymi regionami w Polsce - w lesie można spotkać wiele dzików czy jeleni, które zamieszkują Woliński Park Narodowy. Zwierzęta, które odwiedzają to miejsce często reprezentują bardzo rzadkie gatunki. Zróżnicowanie tego terenu oraz jego bogactwo naturalne sprawiają, że Wolin to miejsce warte odwiedzenia nie tylko ze względu na piaszczyste plaże i morskie fale.

  Atrakcje Parku Wolińskiego

  Park, a co za tym idzie - wyspa Wolin, wiążą się z wieloma atrakcjami takich miejscowości jak Międzyzdroje czy Wapnica.

  W Wapnicy warto zwrócić uwagę na wspaniałe Jezioro Turkusowe, które stanowi pozostałość po odkrywkowych kopalniach kredy i ruin cementowni. Piękne widoki, które się tam znajdują przyciągają nie tylko wielu turystów, lecz także naukowców, którzy prowadzą tam badania.

  W zasadzie to przyjezdni, którzy decydują się na noclegi w tamtych rejonach napędzają całą działalność parku. Znajduje się w nim Centrum Edukacyjno-Muzealne oraz rezerwat żubrów, w którym można obejrzeć te niesamowite zwierzęta. Na gości czekają też cztery punkty widokowe oraz szlaki turystyczne. Park jest przygotowany na Twoje odwiedziny.

  Tanie noclegi niedaleko morza

  Odwiedź Park Wileński korzystając z bogatej oferty obiektów noclegowych niedaleko morza.

  W przypadku, gdy zależy Ci na jak najniższych cen, rozważ pobyt w kwaterach prywatnych, pensjonatach lub obiektach agroturystycznych. Jeśli jednak oczekujesz jak najwyższych standardów, sprawdź apartamenty i hotele znajdujące się na terenie parku. Rozwiązaniem dla osób szukających jak najwięcej prywatności będą z kolei domki letniskowe.

  Oferty okazjonalne w Wolińskim Parku Narodowym

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.