Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Pokaż mapę

Bon turystyczny

Sposób rezerwacji

Typ miejsca:

Rodzaj zakwaterowania:

Cena:

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia:

Oferty okazjonalne:

Przeznaczenie:

Zobacz również

Nadal szukasz noclegu?

Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

Dodaj ogłoszenie
10 °C
Temperatura odczuwalna
5 °C
Temperatura minimalna
5 °C
Temperatura maksymalna
12 °C
Wiatr
5 m/s
Opady
0 mm
Ciśnienie
1022 hPa
Wilgotność
68%

O Wągrowcu

Leży na północ od Poznania, nad jeziorem Durowskim. Znajdziemy tu wiele zabytkowych miejsc jak Kościół Farny, Piramida Łakińskiego czy Regionalne Muzeum. Jest też tu wieża widokowa, z której rozciąga się wspaniały widok na miasto i skrzyżowanie rzek Nielby i Wełny. Wągrowiec posiada także odrestaurowany Rynek z tańczącą fontanną, przyciągającą wielu turystów.

Jeżeli lubisz aktywnie spędzać czas, możesz zajrzeć do Wągorwieckiego aquaparku z wieloma atrakcjami!

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.