Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Szczytno - noclegi

 • Pokaż mapę

  Bon turystyczny

  Sposób rezerwacji

  Typ miejsca:

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  Szczytno - pogoda

  Prognoza pogody na dziś (06-08-2020)
  13 °C
  Temperatura odczuwalna
  12 °C
  Temperatura minimalna
  13 °C
  Temperatura maksymalna
  13 °C
  Wiatr
  1.5 m/s
  Opady
  0 mm
  Ciśnienie
  1023 hPa
  Wilgotność
  82%

  O Szczytnie

  Szczytno - miasto oficerów i skrzatów. Położone na południowo-zachodnim krańcu Pojezierza Mrągowskiego. Odnajdziemy tam ruiny zamku krzyżackiego oraz jedyną w Polsce uczelnię kształcącą przyszłych oficerów. Oprócz tej atrakcji warto zobaczyć pomnik polskiego Johna Lennona, wejść do Muzeum Mazurskiego, zachwycić się bogactwem barokowego zdobienia w Kościele ewangelicko-augsburskim i zabytkowe cmentarze. Zajrzyj też do drewnianej chałupy, dowiedz się co ma apartamentowiec do wieży ciśnień, zobacz pomnik orła białego, ale patrz pod nogi, by nie ominąć 'mazurskich pofajdoków'.

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.