Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Bon turystyczny

Sposób rezerwacji

Elastyczna rezerwacja

Typ miejsca:

Rodzaj zakwaterowania:

Cena:

Wybierz termin pobytu i liczbę gości, aby filtrować po cenie.

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia:

Oferty okazjonalne:

Przeznaczenie:

Nadal szukasz noclegu?

Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

Dodaj ogłoszenie

Pogoda w Szczecinku

Prognoza pogody na dziś (03-08-21)

19 °C
Temperatura odczuwalna
19 °C
Temperatura minimalna
13 °C
Temperatura maksymalna
20 °C
Wiatr
6 m/s
Opady
0 mm
Ciśnienie
1012 hPa
Wilgotność
47%

O Szczecinku

Idealne miejsce na relaks, odpoczynek i regenerację sił. Miasto będące ośrodkiem aktywnej turystyki wodnej. W Szczecinku nad jeziorem Trzesiecko wyznaczono trzy letnie kąpieliska. Znajduje się tu też wyciąg do nart wodnych o długości 1080 metrów. W parku miejskim swój bieg zaczynają cztery szlaki rowerowe prowadzące po Pojezierzu Szczecineckim. W mieście nie brakuje zabytków. Do ciekawszych należą m.in. Wieża kościelna św. Mikołaja, Kościół Narodzenia NMP czy południowe skrzydło Zamku Książąt Pomorskich. | foto: wikimedia.org

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.