wyczyść filtry
Cena za osobę:
od {{ priceMin>0 ? priceMin : "0" }} zł do {{ priceMax<1000 ? priceMax : "1000" }} zł

Rezerwacje on-line:

Przyjazd
Wyjazd

Rodzaj obiektu:


Udogodnienia:

loading...

Hotele w Szczecinie (25)

Noclegi w okolicy Szczecin (18)

  • Radisson Blu Szczecin

    Szczecin, Plac Rodła 10
  • Hotel Kapitan

    Szczecin, Narutowicza 17D
Hotele w Szczecinie  - Szczecin - Paryż północy. Czemu? Układ urbanistyczny wzorowano tu właśnie na Paryżu. Znajdziemy tu s...

O Szczecinie

Szczecin - Paryż północy. Czemu? Układ urbanistyczny wzorowano tu właśnie na Paryżu. Znajdziemy tu szczeciński Lasek Buloński, czyli Park im. Jana Kasprowicza, największy z parków w tym mieście zieleni i magnolii. Spacerując po Wałach Chrobrego mamy widok na szczecińską Sekwanę - Odrę. Znajdziemy tu też małą Wenecję - zabudowę fabryczną wyrastającą prosto z wody, która ciągle czeka na renowację. Jeśli zmęczy nas już widok zieleni, możemy zajrzeć do Zamku Książąt Pomorskich oraz przejść się "Podziemnymi trasami Szczecina", czyli zrekonstruowanym schronem z II wojny światowej.

Ostatnio dodane opinie w Szczecinie

d

Firlik Hostel

18.06.2015

danuta.dolatka

Ogólnie schludnie, czysto. W normalnych pokojach np 2 osobach lub kilkuosobowych bez łazienek (łazienki ogólnie dostępne) nie ma ręczników i mydła. W pokojach zaś nie ma czajników elektrycznych i szklanek. Czajnik elektryczny można wypożyczyć chyba za 20 zł (bez zwrotu pieniędzy) dlatego jak tam czasem się zatrzymujemy z mężem to jesteśmy zaopatrzeni w te rzeczy. Zależy kto jakie ma wymagania. Ogólnie ok.

4
3
4
4
4
date of stay: czerwiec 2015
b

Firlik Hostel

13.06.2014

bochenkov

średnie wrażenie. kiepskiej jakości łóżka, w nocy budził mnie hałas wywyoływany przez tramwaje. telewizor z popsutym przewodem elektrycznym

3
2
3
4
3
date of stay: czerwiec 2011
A

Bończa ***

12.06.2014

Aleksandra

Bończa jest fantastycznym miejscem na odpoczynek. Hotel sam w sobie jest piękny i bardzo wygodny - ładne, dobrze urządzone pokoje, w których nie ma problemu z dostępem do Internetu. Okolica również bardzo dobra - lasy, jezioro, a do Centrum niedaleko.

5
5
5
5
5
date of stay: wrzesień 2013
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z polityką prywatności Zamknij