Apartamenty w Stegnie

 • Apartament Alicja

  Stegna, Powstańców Warszawy
 • Apartament 3 pokojowy

  Stegna, Grunwaldzka
 • Apartamenty Wiktorii

  Mikoszewo (~9.8 km od Stegna)
 • słoneczna 10tka.

  Sztutowo (~3.2 km od Stegna)
 • Apartament u Gienka

  Jantar (~4.8 km od Stegna)

Oferty specjalne w Stegnie

Ostatnio dodane opinie w Stegnie

J

Domek Stegna

25.08.2017

Justyna

Bardzo polecamy. Kontakt z właścicielka przed przyjazdem jak i w trakcie pobytu bardzo dobry. Domek ładny i bardzo dobrze wyposażony oraz czysty. W deszczowe dni można milo spędzać czas przy kominku w ciepłym domu lub na tarasie. Z domku niedaleko do bocznej plaży, droga wiedzie przez las. Podczas naszego pobytu było bardzo cicho i spokojnie, milo można było spędzić czas na tarasie przy grilowaniu. w skali 1-5 przyznajemy 10 pkt -:)

5
5
5
5
5
termin pobytu: sierpień 2017
R

ANDONIS

25.08.2017

Rafał i Ola

Pokòj czysty, przyjemny. W centrum Duży atut to gospodarze: bardzo mili, pomocni, opiekuńczy i sympatyczni Cena atrakcyjna Polecam ;)

4
4
4
5
5
termin pobytu: sierpień 2017
M

ANDONIS

20.08.2017

Marek i Małgorzata z Lublina

Wakacje uważamy za bardzo udane ! Wszystkim gorąco polecamy !! Pokoje czyste , dobrze wyposażone ( lodówka , własna łazienka w bardzo dobrym stanie , czajnik itp ) każdy odnajdzie się w tym wnętrzu , okolica bardzo przyjazna , sklepy dwa kroki od posiadłości , restauracje , bary , apteka , nawet BIEDRONKA !! :D ) wszystko na miejscu . Plaża dużo atrakcji dla MŁODYCH i tych JESZCZE MŁODSZYCH . kontakt z Panią właścicielką wręcz rewelacyjny . Bardzo sympatyczna ugodowa osoba z dużym profesjonalizmem !! POLECAM pokoje w 100% !!! :) Mamy nadzieje, że jeszcze tu wrócimy :)PS Ślemy pozdrowienia dla cudownej Pani właścicielki

5
5
5
5
5
termin pobytu: sierpień 2017
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z polityką prywatności Zamknij