Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Bon turystyczny

Sposób rezerwacji

Elastyczna rezerwacja

Typ miejsca:

Rodzaj zakwaterowania:

Cena:

Wybierz termin pobytu i liczbę gości, aby filtrować po cenie.

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia:

Oferty okazjonalne:

Przeznaczenie:

Paluki - noclegi

Brak wyników. Spróbuj dopasować swoje wyszukiwanie:
  • Zmień sposób filtrowania
  • Zmień daty przyjazdu i wyjazdu
Zobacz wszystkie noclegi Paluki

Noclegi w podobnych lokalizacjach

Nadal szukasz noclegu?

Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

Dodaj ogłoszenie

O regionie

Pałuki to piękny i malowniczy region kulturowy Polski, który charakteryzują łagodne wzniesienia porośnięte zielenią. Co nadzwyczajnego jest w tym miejscu? Można tu wypocząć z dala od miejskiego zgiełku, wśród zielenii, natury i spokoju. Znajduje się tam jedna z najmniejszych miejscowości w Polsce i najstarsza w tym regionie - Kcynia. Największą atrakcją turystyczną na Pałukach jest prasłowiańska Osada w Biskupinie, gdzie po rekonstrukcji powstało Muzeum Archeologiczne. Warto udać się tutaj we wrześniu - odbywa się wtedy barwny historyczny Festyn Archeologiczny, podczas którego odbywają się różne pokazy, można podziwiać dzieła rękodzielników i różne wystawy tematyczne.

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.