Świerkowy domek z widokiem na Tatry dla 4 osób. Salon z aneksem kuchennym, dwie łazienki. Cicha okolica, dobra baza wypadowa na wyciągi narciarskie.
Zapraszamy do ustronnego i cichego miejsca nad rzeką Leśnica. Obiekt otoczony lasem zapewnia 100% prywatności/
Villa Cicho Sza to nowoczesny obiekt noclegowy o subtelnym stylu. W naszej ofercie znajdą Państwo 12 pokoi z łazienkami.
Zapraszamy do naszego domu. Kameralna atmosfera, ładny widok, dom na uboczu miejscowości, blisko do centrum.
Serdecznie zapraszamy do ?OSADA BAJKA", do nowo otwartego obiektu składającego się z 4 domków położonych w małej ale jakże przepięknej i cichej okolic
Nasz ośrodek posiada 400 miejsc noclegowych. Posiadamy aż 14 sal do dyspozycji gości - największa z nich ma 300m2. Pokoje z widokiem na Tatry.
Prawdziwe góralskie domki do wynajęcia. Niepowtarzalny klimat, historia i spokój. Daj się zauroczyć!
Zarezerwuj pokój z łazienką, w willi oddalonej od zgiełku. W pobliżu szlaki i wyciągi narciarskie. Możliwość wykupienia smacznych posiłków.
Pokoje z łazienkami i balkonami. Widok na Tatry, rozległy ogród, kącik zabaw dla dzieci, miejsce na grilla, basen z podgrzewaną wodą (sezonowo).
Apartamenty i Pokoje z balkonami, wysoki standard w pokojach lodowka oraz czajnik, blisko szlakow
Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!
Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.
Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.
W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.