Zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi podróży w związku z COVID-19. Dowiedz się więcej.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

 • Pokaż mapę

  Z rezerwacją online

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  O Nysie

  Nysa zwana jest "Śląskim Rzymem" nie bez powodu. To piękne miasto mimo wielu wojen i znieszczeń, za każdym razem rozkwitało i zachwycało nie tylko mieszkańców. Skrywa naprawdę bogatą historię oraz wiele historycznych miejsc, które trzeba zwiedzić. Główną atrakcją turystyczną jest piękne Stare Miasto, dzwonnica z XV wieku oraz wiele kościołów znajdujących się na terenie całego miasta.

  Nysa położona jest nad Jeziorem Nyskim, a przez miasto płynie rzeka - Nysa Kłodzka. Jest to idealne miejsce na osób, które kochają wypoczynek nad jeziorem, wśród ciszy i spokoju. Będąc w Nysie można udać się na wypoczynek nad rzeką, która nadaje miastu charakterystycznego klimatu. Wbrew pozorom, Nysa to naprawdę zielone miasto, w którym możemy połączyć wypoczynek ze zwiedzaniem, odetchnąć od codzienności i wrócić do domu z bagażem nowych doświadczeń!

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.