Noclegi w Miłakowie

  • Miła Dolina

    Miłakowo

    CENA ZA WYNAJEM DOMU: od 490 zł do 5500.  Liczba miesjc: 12 Miła Dolina to niepowtarzalne miejsce stworzone z myślą o koneserach ceniących sobie

Nadal szukasz noclegu? Dodaj ogłoszenie!

Dodaj ogłoszenie
Noclegi  w Miłakowie - <p>Miłakowo nad Jeziorem Mildzkim to piękne miasto w województwie warmińsko-mazurskim, które powstał...

O Miłakowie

Miłakowo nad Jeziorem Mildzkim to piękne miasto w województwie warmińsko-mazurskim, które powstało w XIV wieku. Była to osada przy zamku krzyżackim Henryka von Liebenzella. W mieście znajdziemy zabytki takie ajk gotycki kościół parafialny z XIV wieku, ruiny zamku krzyżackiego - niestety zachowały się z niego tylko piwnice, zamek został doszczętnie zniszczony w 1807 roku. Zabudowa małomiasteczkowa tworzy niepowtarzalny, uroczy klimat tej miejscowości.

Nad jeziorem w Miłakowie można odpocząć i naładować akumulatory. Spacer wśród zieleni, relaks nad wodą na plaży czy spędzanie wolnego czasu na rowerze wodnym - to jest coś! Osoby lubiące klimatyczne miejsca z pewnością się tutaj odnajdą, a kto raz tu przyjedzie, ten na pewno będzie wracał!

Dla kogo to świetne miejsce na wyjazd? Przede wszystkim dla osób, które lubią wypoczynek w niewielkich miejscowościach, ale jednak nie na wsi. Znajdziesz tutaj spokój, bliskość natury, sympatycznych mieszkańców i pyszne jedzenie. Czy jest coś lepszego niż wypoczynek łączący to wszystko? Sprawdź na własnej skórze jak pobyt nad jeziorem w klimatycznym miasteczku relaksuje.