Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Miłakowo - noclegi

 • Pokaż mapę

  Z rezerwacją online

  Typ miejsca:

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  O Miłakowie

  Miłakowo nad Jeziorem Mildzkim to piękne miasto w województwie warmińsko-mazurskim, które powstało w XIV wieku. Była to osada przy zamku krzyżackim Henryka von Liebenzella. W mieście znajdziemy zabytki takie ajk gotycki kościół parafialny z XIV wieku, ruiny zamku krzyżackiego - niestety zachowały się z niego tylko piwnice, zamek został doszczętnie zniszczony w 1807 roku. Zabudowa małomiasteczkowa tworzy niepowtarzalny, uroczy klimat tej miejscowości.

  Nad jeziorem w Miłakowie można odpocząć i naładować akumulatory. Spacer wśród zieleni, relaks nad wodą na plaży czy spędzanie wolnego czasu na rowerze wodnym - to jest coś! Osoby lubiące klimatyczne miejsca z pewnością się tutaj odnajdą, a kto raz tu przyjedzie, ten na pewno będzie wracał!

  Dla kogo to świetne miejsce na wyjazd? Przede wszystkim dla osób, które lubią wypoczynek w niewielkich miejscowościach, ale jednak nie na wsi. Znajdziesz tutaj spokój, bliskość natury, sympatycznych mieszkańców i pyszne jedzenie. Czy jest coś lepszego niż wypoczynek łączący to wszystko? Sprawdź na własnej skórze jak pobyt nad jeziorem w klimatycznym miasteczku relaksuje. 

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.