Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Rodzaj
Cena
Rezerwacje on-line
Lokalizacja
Ocena
Więcej filtrów
Pokaż mapę
Noclegi  w Miłakowie - <p>Miłakowo nad Jeziorem Mildzkim to piękne miasto w województwie warmińsko-mazurskim, które powstał...

O Miłakowie

Miłakowo nad Jeziorem Mildzkim to piękne miasto w województwie warmińsko-mazurskim, które powstało w XIV wieku. Była to osada przy zamku krzyżackim Henryka von Liebenzella. W mieście znajdziemy zabytki takie ajk gotycki kościół parafialny z XIV wieku, ruiny zamku krzyżackiego - niestety zachowały się z niego tylko piwnice, zamek został doszczętnie zniszczony w 1807 roku. Zabudowa małomiasteczkowa tworzy niepowtarzalny, uroczy klimat tej miejscowości.

Nad jeziorem w Miłakowie można odpocząć i naładować akumulatory. Spacer wśród zieleni, relaks nad wodą na plaży czy spędzanie wolnego czasu na rowerze wodnym - to jest coś! Osoby lubiące klimatyczne miejsca z pewnością się tutaj odnajdą, a kto raz tu przyjedzie, ten na pewno będzie wracał!

Dla kogo to świetne miejsce na wyjazd? Przede wszystkim dla osób, które lubią wypoczynek w niewielkich miejscowościach, ale jednak nie na wsi. Znajdziesz tutaj spokój, bliskość natury, sympatycznych mieszkańców i pyszne jedzenie. Czy jest coś lepszego niż wypoczynek łączący to wszystko? Sprawdź na własnej skórze jak pobyt nad jeziorem w klimatycznym miasteczku relaksuje.