Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Masyw Śnieżnika i Góry Bialskie - noclegi

 • Pokaż mapę

  Bon turystyczny

  Sposób rezerwacji

  Typ miejsca:

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  Zobacz również

  Nadal szukasz noclegu?

  Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

  Dodaj ogłoszenie

  O regionie

  Ogromne zróżnicowanie krajobrazu oraz idealne zagospodarowanie turystyczne z dużą bazą noclegową to główne atuty Masywu Śnieżnika i Gór Bialskich. Świat roślinny i zwierzęcy tych regionów jest najbogatszy w całych Sudetach. Występują tam gatunki sudeckie, karpackie, alpejskie, a nawet śródziemnomorskie, także rzadkie i chronione. Z tego powodu Masyw Śnieżnika wraz z Górami Bialskimi w 1981 roku został objęty Śnieżnickim Parkiem Krajobrazowym.

  Pobyt w tej części Polski będzie atrakcją nie tylko dla sympatyków jazdy konnej, wspinaczek skałkowych, wędkarzy, czy narciarzy, ale także dla pasjonatów jazdy na rowerze i pieszych wędrówek górskich. Największą atrakcją Masywu Śnieżnika jest Śnieżnik (1425 m n.p.m.), Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie, Wodospad Wilczki w Międzygórzu, a także kąpielisko w Starej Morawie. Góry Bialskie z najwyższym szczytem Postawna (1125 m n.p.m.) zbudowane z prekambryjskich gnejsów, łupków mikowych, kwarcytów i flitów stanowią najbardziej atrakcyjny zakątek Sudetów pod geologicznym.

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.