Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Pokaż mapę

Bon turystyczny

Sposób rezerwacji

Typ miejsca:

Rodzaj zakwaterowania:

Cena:

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia:

Oferty okazjonalne:

Przeznaczenie:

Zobacz również

Nadal szukasz noclegu?

Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

Dodaj ogłoszenie

Pogoda w Lidzbarku Warmińskim

Prognoza pogody na dziś (29-11-20)

0 °C
Temperatura odczuwalna
-4 °C
Temperatura minimalna
-1 °C
Temperatura maksymalna
2 °C
Wiatr
3 m/s
Opady
0 mm
Ciśnienie
1021 hPa
Wilgotność
95%

O Lidzbarku Warmińskim

'Perła Warmii', 'Wawel Północy' i najweselszy zakątek Polski - to określenia malowniczo położonego nad rzeką Łyną Lidzbarka Warmińskiego. Najcenniejszym zabytkiem jest tu gotycki zamek z XIV wieku - jeden z najlepiej zachowanych gotyckich zamków w Polsce i miejsce gdzie rokrocznie odbywają się Biesiady Humoru i Satyry. Podczas wizyty zobacz Wysoką Bramę i Ratusz, wieżę ciśnień i "Górę Krzyżową". Poznaj miejsce gdzie przebywał Mikołaj Kopernik i gdzie odnaleziono kronikę Galla Anonima, przejdź Aleją Gwiazd Kabaretu, dowiedz się co to Kaziuki-Wilniuki i jak wygląda wyciąg typu 'wyrwirączka'.

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.