Zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi podróży w związku z COVID-19. Dowiedz się więcej.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Łagów - noclegi

 • Pokaż mapę

  Z rezerwacją online

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  O Łagowie

  Łagów to piękna i duża wieś, znajdująca się między jeziorami Ciecz i Łagowskim. Można się tutaj wybrać na spacer wśród zieleni, nad jeziorem i zwiedzić klimatyczne miasteczko. Oprócz restauracji z pysznym jedzeniem znajdziemy tutaj Bramę Polską, Bramę Marchijską, zamek joannitów oraz.. park linowy, gdzie można się wyszaleć. Jezioro Ciecz otoczone jest zielenią należącą do Łagowskiego Parku Krajobrazowego oraz Rezerwatu Przyrody nad Jeziorem Trześniowskim. Jes to perełka ziemi lubuskiej. 

  W Łagowie panuje mikroklimat, który od dawna uznawany jest za bardzo korzystny dla zdrowia. Jest tutaj zwiększona liczba opadów, mniejsza amplituda roczna temperatury i łagodne wiatry. Dodatkowo dzięki dużej ilości roślin panuje tutaj idealna jonizacja i wilgotność powietrza.

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.