Bon turystyczny

Sposób rezerwacji

Elastyczna rezerwacja

Typ miejsca:

Rodzaj zakwaterowania:

Cena:

Wybierz termin pobytu i liczbę gości, aby filtrować po cenie.

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia:

Oferty okazjonalne:

Przeznaczenie:

Nadal szukasz noclegu?

Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

Dodaj ogłoszenie

Pogoda w Łagowie

Prognoza pogody na dziś (12-05-21)

15 °C
Temperatura odczuwalna
15 °C
Temperatura minimalna
14 °C
Temperatura maksymalna
17 °C
Wiatr
5 m/s
Opady
0 mm
Ciśnienie
1009 hPa
Wilgotność
84%

O Łagowie

Łagów to piękna i duża wieś, znajdująca się między jeziorami Ciecz i Łagowskim. Można się tutaj wybrać na spacer wśród zieleni, nad jeziorem i zwiedzić klimatyczne miasteczko. Oprócz restauracji z pysznym jedzeniem znajdziemy tutaj Bramę Polską, Bramę Marchijską, zamek joannitów oraz.. park linowy, gdzie można się wyszaleć. Jezioro Ciecz otoczone jest zielenią należącą do Łagowskiego Parku Krajobrazowego oraz Rezerwatu Przyrody nad Jeziorem Trześniowskim. Jes to perełka ziemi lubuskiej. 

W Łagowie panuje mikroklimat, który od dawna uznawany jest za bardzo korzystny dla zdrowia. Jest tutaj zwiększona liczba opadów, mniejsza amplituda roczna temperatury i łagodne wiatry. Dodatkowo dzięki dużej ilości roślin panuje tutaj idealna jonizacja i wilgotność powietrza.

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.