Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Chełm - noclegi

Brak wyników. Spróbuj dopasować swoje wyszukiwanie:
Zobacz wszystkie noclegi w Chełmie
Pokaż mapę

Bon turystyczny

Sposób rezerwacji

Typ miejsca:

Rodzaj zakwaterowania:

Cena:

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia:

Oferty okazjonalne:

Przeznaczenie:

Nadal szukasz noclegu?

Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

Dodaj ogłoszenie
9 °C
Temperatura odczuwalna
6 °C
Temperatura minimalna
5 °C
Temperatura maksymalna
11 °C
Wiatr
2 m/s
Opady
0 mm
Ciśnienie
1023 hPa
Wilgotność
75%

O Chełmie

Chełm położony jest przy granicy z Ukrainą i Białorusią. Już wjeżdżając do miejscowości od strony Zamościa tuż przy drodze przywita nas niecodzienny widok - w szeregu ustawione samoloty bojowe. Chełm posiada kameralny charakter, dzięki czemu w pełni zrelaksowani możemy obejrzeć to, co ma do zaoferowania. Punktem obowiązkowym jest Zespół Katedralny i kredowe podziemia ze swoim 'białym stróżem'. Oprócz sporej ilości zabytkowych budowli warto odwiedzić park miejski i miejsce straceń, dowiedzieć się co się kryje pod nazwą Stalag 319 i zobaczyć makietę miasta z 1820 roku.

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.