Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Biała Podlaska - noclegi

 • Pokaż mapę

  Bon turystyczny

  Sposób rezerwacji

  Typ miejsca:

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  Nadal szukasz noclegu?

  Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

  Dodaj ogłoszenie
  5 °C
  Temperatura odczuwalna
  -1 °C
  Temperatura minimalna
  3 °C
  Temperatura maksymalna
  6 °C
  Wiatr
  6 m/s
  Opady
  0 mm
  Ciśnienie
  1027 hPa
  Wilgotność
  80%

  O Białej Podlaskiej

  Miasto królewskie o niebanalnej architekturze. Warte zwiedzenia ze względu na urzekające miejsca nie pozbawione duszy zamierzchłych czasów. Obowiązkowymi punktami do zwiedzenia są: Brama Wjazdowa, Trzy Oficyny i Wieża Bramna, w której znajduje się Muzeum Południowego Podlasia. Bogata ekspozycja archeologiczna, etnograficzna i kolekcja numizmatów przywołują klimat radziwiłłowskich rządów.

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.